DMK budownictwo wystawcą Camper&Caravan Show 2020.

DMK budownictwo jest producentem mobilnych domków kempingowych i jak co roku, zaprezentuje ofertę nowości w trakcie targów Camper&Caravan Show 2020.
W związku z poszerzeniem portfolio firmy o nowe materiały wykończeniowe oraz projekty i rozmiary domków na kołach, będziemy mogli zobaczyć nie tylko premiery produktowe, ale również unikalne rozwiązania zaprojektowane na nadchodzący sezon.
DMK budownictwo produkuje domki letniskowe i całoroczne. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom stanowią alternatywę dla tradycyjnej zabudowy, pozostawiając możliwość zmiany posadowienia domku w zależności od potrzeb. Stanowi to niekwestionowaną zaletę, która ma realny wpływ na wybór takiej zabudowy np. na działkę letniskową czy przez ośrodek wczasowy.

Coraz więcej firm i osób prywatnych decyduje się na domek mobilny z całoroczną opcją użytkowania, stąd DMK budownictwo przedstawia kilka wariantów dostarczenia ciepła do domku. Zastosowana izolacja oraz ogrzewanie sprawiają, że komfort cieplny w domku mobilnym możemy osiągnąć o każdej porze roku. Dodatkowo domki mobilne można łączyć i w ten sposób otrzymać prawie 120 m2 przestrzeni, co odpowiada powierzchni niektórych domów tradycyjnych. Należy jednak pamiętać o jednej kwestii, kupując domek mobilny o powierzchni większej niż 35 m2 musimy liczyć się z faktem, iż pozwolenie na budowę może okazać się niezbędne.

W trakcie Camper&Caravan Show poznamy wiele rozwiązań prezentowanych przez rynek domów mobilnych. Oferta domów na kołach rozwija się w znaczącym tempie uwarunkowanym rosnącym popytem na tego typu rozwiązania. Nie bez znaczenia jest jakość materiałów użytych przy budowie domków. Ich specyfika i właściwości pozwalają na użytkowanie w wymagających i mroźnych rejonach Europy, jak Szwecja czy Norwegia. Dodatkowo estetyka zewnętrzna domków mobilnych czyni je bliżej natury niż w przypadku tradycyjnej zabudowy.

Zapraszamy na targi Camper&Caravan Show, 23-25 października 2020, PTAK Warsaw Expo
Wybierzcie swój dom mobilny!
https://www.campercaravanshow.com/