Centralne Targi Rolnicze jesienią w PWE

Centralne Targi Rolnicze odbędą się w dniach 26-28 listopada 2021. W trosce o sukces biznesowy targów, organizator wydarzenia PTAK Warsaw Expo, po rozmowach z przedstawicielami wystawców, podjął decyzję o przesunięciu daty wydarzenia na jesień 2021.

Zaostrzenie obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa nie pozostawia wątpliwości, że realizacja Centralnych Targów Rolniczych w rozpoczynającym się właśnie okresie wiosennym nie będzie możliwa. Zapewniamy, że nie zaprzestajemy prac nad wydarzeniem i dołożymy wszelkich starań, aby jesienią stworzyć najlepsze warunki dla rozwoju rolnictwa.

Centralne Targi Rolnicze to miejsce przeglądu szerokiej gamy maszyn, urządzeń rolniczych oraz środków do produkcji rolnej. Poza aranżacją strefy wystawienniczej, kluczowym punktem targów jest także stworzenie płaszczyzny dla organizacji debat, seminariów i paneli branżowych podnoszących najistotniejsze problemy sektora rolno–spożywczego, które identyfikowane są zarówno przez środowisko naukowo – akademickie jak i przedstawicieli organizacji branżowych, biznes oraz rolników indywidualnych. Doskonałe zaplecze techniczne umożliwia organizację spotkań z kluczowymi klientami oraz organizację szkoleń i seminariów ściśle dopasowanych do potrzeb naszych partnerów oraz klientów.

W Ptak Warsaw Expo każde wydarzenie to połączenie targów z eventem na najwyższym poziomie. Obok premier produktowych i nowych rozwiązań przygotowanych z myślą o przyszłości środowiska rolniczego odbędą się równolegle panele dyskusyjne i konferencje podejmujące ważne tematy dla profesjonalistów. Niebagatelnym wsparciem dla biznesu jest również platforma ułatwiająca nawiązanie kontaktów biznesowych, dzięki której udział w targach daje mierzalne korzyści.

Centralne Targi Rolnicze jako platforma spotkań biznesowych, z sukcesem rozwijają program Hosted Buyers. Jako pierwsi w Polsce dla naszych klientów wyszukujemy partnerów z zagranicy o ściśle określonym profilu działalności oraz zajmujemy się organizacją sesji matchmakingowych. Podczas poprzednich edycji CTR odbyło się kilka tysięcy spotkań z partnerami zagranicznymi.

Wyrażamy nadzieję, że nowy, jesienny termin stanowi większą gwarancję tego, że kolejna edycja Centralnych Targów Rolniczych pozwoli na efektywną sprzedaż i promocję produktów, ułatwi międzynarodową ekspansję rodzimym wystawcom, a dla odwiedzających targi rolników będzie stanowić kompendium wiedzy i przegląd aktualnych trendów, wyznaczających kierunki rozwoju rolnictwa.

Więcej informacji na temat Centralnych Targów Rolniczych: https://centralnetargirolnicze.pl/