Branża zabawek i artykułów dla dzieci w trakcie Warsaw Toys&Kids Fashion Show

Warsaw Toys&Kids Fashion Show, czyli największe targi branżowe, dedykowane sektorowi zabawek i artykułów dziecięcych, wiosną 2021 w PTAK Warsaw Expo.
Wczesną jesienią cała branża spotka się pod dachem Ptak Warsaw Expo, największego ośrodka wystawienniczego w tej części Europy. W najbliższej edycji targów uczestniczyć będą przedstawiciele rynku rodzimego oraz wystawcy i kupcy z zagranicy. Pośród wiodących marek oferujących zabawki i artykuły dziecięce, swoją ofertę zaprezentują: Polesie, Wader Woźniak, Bruder, Carrera, Ata, ABC Kids, Empis&Sensum Mobile, Clics Clicformers, Creator Japonicus,  HEVEA, Shellbag, Aurelka,  Leker, Tako, Cobi, Sophe De Vulii, Baby MIX, Dynit, Kids Licensin, ANGRE, Dorjan, Melissa & Doug, Todler oraz wielu innych. O tym, że warto być na targach wie każdy przedsiębiorca działający w biznesie. Prezentacja oferty produktów i usług na typowo branżowym wydarzeniu daje możliwość nawiązania relacji biznesowych i realnej szansy na sprzedaż. To międzynarodowe wydarzenie jest okazją do podjęcia rozmów także z kupcami z zagranicy. Dla wielu firm, to właśnie targi były miejscem, które zainicjowało sprzedaż poza granice naszego kraju.
Odbiorcą Warsaw Toys&Kids Fashion Show będą przedstawiciele hurtowni, sklepów z artykułami dziecięcymi jak również dystrybutorzy, przedstawiciele sklepów internetowych, dyrektorzy placówek dydaktycznych, księgarze oraz osoby związane ze stowarzyszeniami branżowymi. Spodziewamy się ok. 10 000 profesjonalistów i 700 firm, prezentujących swoją ofertę w roli wystawcy.
Czytelny podział produktów i usług przypisanych do konkretnego sektora branży intuicyjnie dzieli przestrzeń na dedykowane sektory: zabawki, wózki dziecięce, meble dziecięce, tekstylia dziecięce, odzież dziecięca, suplementy i kosmetyki dla dzieci oraz kobiet w ciąży, różnorodne akcesoria dziecięce, sprzęt i odzież sportowa. Odrębną strefę tworzą konferencje, warsztaty i panele dyskusyjne, składające się na program merytoryczny: https://warsawtoys.com/wp-content/uploads/2020/02/Mailing_konferencje_harmonogram-1.pdf
Warsaw Toys&Kids Fashion Show https://warsawtoys.com/