Bogata jesień w PTAK Warsaw Expo

Zgodnie z komunikatami, które wcześniej publikowaliśmy, imprezy targowe organizowane w PTAK Warsaw Expo zostały przełożone na nowe terminy. Wierzymy, że sytuacja epidemiologiczna, której doświadczamy i zagrożenie zdrowia z nią związane szybko przeminą, pozwalając wrócić do normalnej aktywności. Z tą wiarą dokonaliśmy wszystkiego co możliwe, aby nasze wydarzenia miały szansę odbyć się w nowych terminach, na co liczą nasi wystawcy i odwiedzający.
W związku z powyższym sezon jesienny wypełniony jest wydarzeniami podwójnie. Przesunęliśmy terminy wielu imprez i dziękujemy za zrozumienie i słowa wsparcia.
Wiemy, że wiele osób czekało na Warsaw Comic Con 2020, największy festiwal popkultury w naszym kraju, którego data przeniesiona została na 20-22 listopada 2020. Podobna sytuacja ma miejsce z: Targami Warsaw Toys&Kids Fashion Show przeniesionymi na 15-17 października 2020, Green Days Expo i Warsaw Gift&Deco Show przesuniętymi z marca na 8-10 października 2020, czy z ISCON, które pierwotnie miały odbyć się w maju, a odbędą się w dniach 3-5 listopada 2020 oraz z Electronics Show przeniesionym również z maja na 6-8 listopada 2020.
Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi datami wydarzeń dostępnymi w Nowym Kalendarzu Targowym https://warsawexpo.eu/kalendarz-targowy/