Biznes w pigułce

Już w październiku w halach PTAK Warsaw Expo odbędą się dwie imprezy w tym samym terminie. Warszawski Salon Jachtowy zaplanowany na 22-25 października 2020 oraz Camper&Caravan Show, który odbędzie się w dniach 23-25 października 2020.
Biznes jachtowy i caravaningowy spotkają się w jednym miejscu budując wydarzenie znane z renomy i frekwencji.

Warszawski Salon Jachtowy jest typowo branżową imprezą, czego potwierdzeniem jest Dzień Branżowy zaplanowany na wstępie wystawy, tj. 22 października br. Podczas tego dnia wystawcy spotkają się z profesjonalistami nastawionymi na konkretny zakup lub rozpoczęcie negocjacji handlowych. Dzień Branżowy podlega oddzielnej rejestracji https://warszawskisalonjachtowy.pl/bilety/
Częścią Dnia Branżowego jest wystawa, która będzie dostępna również w kolejnych dniach targów. Kilkaset jednostek pływających, osprzęt, strefa nurkowania, usługi oraz premiery rynkowe, na które czeka cała branża będą tematem dyskusji, porównań i kontraktacji w trakcie wydarzenia, które wystartuje równo za 41 dni!

Zaledwie dzień później do Warszawskiego Salonu Jachtowego dołączy kultowa impreza dla pasjonatów caravaningu- Camper&Caravan Show wraz ze zlotem, strefą youtuberów i sceną, na której przez czas trwania imprezy będzie się działo wszystko, czym żyje środowisko caravaningu.
Caravaning to nie tylko biznes, to styl życia, określający sposób poznawania świata. Dlatego Camper&Caravan Show nazywamy prawdziwym świętem całej caravaningowej społeczności. Nie bez przyczyny nierozerwalną częścią targów jest Zlot Caravaningowy, który odbywa się każdego roku w PTAK Warsaw Expo. Jest to największy w Europie Środkowo-Wschodniej Zlot Caravaningowy, podczas którego, w ostatniej edycji, gościliśmy 448 załóg. Warunkiem wjazdu swoim pojazdem na zlot jest odrębna rejestracja na zlot oraz wcześniejszy zakup 3-dniowego biletu na Targi Camper & Caravan Show 2020, w kwocie 70 zł za osobę dorosłą. Opłata dotyczy każdego dorosłego uczestnika załogi https://www.campercaravanshow.com/zlot/

Więcej o https://warszawskisalonjachtowy.pl/
Więcej o https://www.campercaravanshow.com/