Reprezentujesz sektor przemysłu – wybierz Industry Week

Najszybciej Rozwijające się Targi Przemysłowe Industry Week zgromadzą niezwykle szeroki zakres branżowy i najważniejsze sektory działające w polskim przemyśle.
Jednym z wystawców podczas najbliższej edycji Industry Week będzie firma Eco Line, która zaprezentuje swoją ofertę w strefie Coating Industry Week.

Eco Line posiada 20 lat doświadczenia w zakresie projektowania i budowania linii lakierniczych proszkowych dla różnych branż. Rozległa wiedza specjalistów pozwala firmie Eco Line zaoferować nie tylko dopasowanie całego rozwiązania do obecnych potrzeb, ale także optymalizację procesów lakierniczych i całej produkcji oraz stałe doradztwo i pomoc w rozwiązywaniu problemów. Eco Line oferuje ręczne oraz automatyczne linie do malowania proszkowego, wyposażone w wysokiej klasy kabiny dielektryczne, z zastosowaniem zaawansowanych przenośników mono i „power and free” (bi-rotacyjne), manipulatorów oraz stacji sczytywania detali pracujących w technologiach 2D i 3D.
W ofercie Eco Line znajduje się także szeroka gama farb proszkowych uznanych producentów – ponad 100 produktów w zróżnicowanej kolorystyce, o różnych zastosowaniach ochronnych i dekoracyjnych.

Jednym z nowatorskich produktów zaprezentowanych podczas targów przez Ecoline będzie
AUTOMATYCZNA KABINA DO MALOWANIA ECOLINE, którą można scharakteryzować w trzech słowach: jakość, trwałość, modułowość.
Nowoczesna kabina do malowania proszkowego to jedna z wielu ciekawych propozycji w ofercie Eco Line. Kabina jest dostępna w wielu opcjach i z różnym wyposażeniem. Cechują ją: innowacyjne rozwiązania, wysoka jakość wykonania, modułowość oraz możliwość rozbudowy systemu o elementy usprawniające jej działanie.

Czekamy na Ciebie i Twoją firmę na https://industryweek.pl/