Targi Turystyczne rozpoczęte!

Uroczyste otwarcie Międzynarodowych Targów Turystycznych World Travel Show, Międzynarodowych Targów Caravaningu Camper & Caravan Show, Warszawskiego Salonu Jachtowego oraz targów narciarskich i outdorowych Ski & Outdoor Show odbyło się w największym obiekcie targowo-wystawienniczym w Europie Środkowo Wschodniej – Ptak Warsaw Expo. W gronie gości honorowych, którzy uczestniczyli w ceremonii otwarcia zaszczycili nas:

– Minister Sportu i Turystyki – Pan Witold Bańka,
– Sekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki – Pani Anna Krupa,
– Ambasador Republiki Indii – Jego Ekcelencja Tsewang Namgyal,
– Ambasador Republiki Słowackiej – Dusan Kristofik,
– Ambasador Republiki Tunezyjskiej – Sghaiera Fantassiego
– Wicemarszałek Województwa Łódzkiego – Pan Piotr Adamczyk,
– Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej – Pan Robert Andrzejczyk,
– Prezes Polskiej Izby Turystyki – Pan Paweł Niewiadomski,
– Prezes Polskiego Związku Narciarskiego – Pan Apoloniusz Tajner
– Prezes Polskiego Związku Motorowego – Pan Michał Sikora,
– Prezydent Indyjsko-Polskiej Izby Przemysłowo Handlowej,
– Wiceprezes LOT – Pan Michał Fijoł  jak i szefowie Regionalnych -Organizacji Turystycznych z całej Polski, przedstawiciele izb i stowarzyszeń branżowych, biur podróży, firm z branży turystycznej, caravaningowej i jachtowej.

Targi odbywają się w dniach 18-20 października 2019 i są unikalną okazją, by poznać najnowsze trendy w turystyce, odkryć ciekawe i egzotyczne destynacje turystyczne oraz zobaczyć oraz kupić sprzęt dedykowany miłośnikom podróży.Największe w Polsce targi turystyczne World Travel Show to miejsce gdzie można odbyć błyskawiczną, 3-dniową podróż dookoła świata. Atrakcjami targów są spotkania z ponad 100 podróżnikami, wśród których m. in.: Martyna Wojciechowska, Beata Pawlikowska, Aleksandr Doba, Busem przez Świat i wielu innych, pokazy i prezentacje oferty turystycznej i kulturalnej krajów i regionów z całego świata.Targi tworzą Salony Turystyki Krajowej i Zagranicznej z atrakcyjnymi turystycznie krajami i regionami oraz ofertą biur podróży i touroperatorów. World Travel Show to również Camper & Caravan Show – największy zlot w Europie, gdzie prezentowane są campery, przyczepy campingowe i domki mobilne oraz Warszawski Salon Jachtowy, który pokazuje ofertę łodzi, sprzętu wodnego, akcesoriów żeglarskich oraz usług związanych z coraz popularniejszym nurkowaniem.

 

Odwiedź największe w Polsce targi turystyczne World Travel Show, targi Camper Caravan ShowWarszawski Salon Jachtowy oraz Ski & Outdoor Show w ramach jednego biletu. Atrakcjami targów są spotkania z ponad 100 podróżnikami w ramach festiwalu Travelmania (m. in.: Martyna Wojciechowska, Beata Pawlikowska, Aleksandr Doba, Busem przez Świat i wielu innych), pokazy i prezentacje oferty turystycznej, sprzętu i oferty kulturalnej krajów i regionów z całego świata.

 

 

 

Największe Targi Caravaningowe w Polsce – Camper & Caravan Show, to miejsce, gdzie spotykają się wszyscy miłośnicy turystki caravaningowej. Atrakcjami zlotu jest ponad 200 camperów i przyczep w jednym miejscu. Dodatkowo podczas targów organizowany jest zlot ponad 600 camperowych ekip, w specjalnie przygotowanym miasteczku z podziałem na kilka grup tematycznych.

Podczas Największych Targów Jachtowych w Polsce swoją ofertę prezentują producenci i dystrybutorzy jachtów żaglowych i motorowych, łodzi sportowych, kajaków, rowerów i skuterów wodnych, łodzi wędkarskich, house-boatów, pontonów, sprzętu asekuracyjnego i ratowniczego, przyczep podłodziowych i lawet, a także odzieży żeglarskiej, elektroniki i nawigacji. Prezentują się również firmy oferujące czartery jachtów i łodzi, a także dostawcy usług, ubezpieczeń i leasingu.

Warsaw Ski & Outdoor Show rozwija się wraz z kolejnymi edycjami targów, które z roku na rok odwiedzane są przez coraz większą liczbę osób. Przed nami kolejna edycja wydarzenia dla pasjonatów aktywnego trybu życia podczas którego, na terenie pięciu hal, w dniach 18-20 października 2019, producenci, dystrybutorzy i handlowcy branży sportowej i outdoorowej zaprezentują swoje produkty. Poprzednia edycja targów była doskonałą przestrzenią do prezentacji nowości, innowacyjnych trendów, wymiany doświadczeń i informacji, prelekcji i rozmów z parterami biznesowymi oraz ekspertami branżowymi z całego świata.