Polska Konferencja Współpracy i Wymiany Gospodarczej, Handlowej i Turystycznej zakończyła się sukcesem! 

7 września w godzinach popołudniowych w Ningbo z sukcesem odbyła się Polska Konferencja Współpracy i Wymiany Gospodarczej, Handlowej i Turystycznej. Gospodarzami wydarzenia jest Miejskie Biuro Spraw Zagranicznych Ningbo i Miejskie Biuro Handlu Ningbo, gospodarzami jest Centrum Promocji Wystaw i Współpracy Europy Środkowo-Wschodniej w Ningbo, przy wsparciu Rady ds. Promocji Handlu Międzynarodowego w Ningbo i Miejskiego Biura ds. Kultury i Turystyki.
Przemówienia wygłosili Pani dyrektor Biura Spraw Zagranicznych Ningbo Bao Xianping i pełniący obowiązki Konsula Generalnego RP w Szanghaju Piotr Leszczyński. Gospodarzem wydarzenia był Zhang Yadong, dyrektor Centrum Promocji i Expo Europy Środkowo-Wschodniej w Ningbo. W targach wzięło udział kilkunastu gości zagranicznych ze Związku Przedsiębiorców Polskich, Międzynarodowego Centrum Wystawienniczego PTAK WARSAW EXPO Warszawskiego, Chińsko-Polskiego Przedsiębiorstwa Żeglugowego, Polskiego Biura Turystyki oraz innych instytucji i przedsiębiorstw, a także ponad 20 chińskich przedsiębiorstw, takich jak Ningbo Federal Changyun i Ningbo Aiko Refrigeration.

Bao Xianping oświadczyła, że Ningbo będzie korzystać z najwyższej klasy środowiska biznesowego, dołoży wszelkich starań, aby zapewnić gwarancje usług oraz aktywnie promować wymianę i współpracę z Polską na głębszym, szerszym obszarze i na wyższym poziomie.

Xi Puwa, Prezes Związku Przedsiębiorców Polskich, rekomendował Związek Przedsiębiorców Polskich i Warszawskie Centrum Kongresowo-Wystawiennicze.

Goście z Chin i zagranicy aktywnie komunikowali się ze sobą, a atmosfera była ciepła. Wydarzenie spełniło swój cel, jakim było „promowanie wymiany, wzmacnianie przyjaźni i pogłębianie współpracy”. Wydarzenie zakończyło się pełnym sukcesem.