Podróż dookoła świata na World Travel Show

World Travel Show to największe targi turystyczne w Polsce. Już 18-20 października w Ptak Warsaw Expo będziecie mogli wyruszyć w podróż dookoła świata nie opuszczając hali targowej.  

Tegoroczne targi to już IV edycja jednego z najważniejszych wydarzeń targowych branży turystycznej w Polsce, przyciągających pasjonatów zarówno małych jak i dużych podróży.

World Travel Show to miejsce, w którym znajdziecie najlepiej wyselekcjonowaną ofertę kierunków turystycznych w kraju i na świecie, atrakcji kulinarnych i degustacji potraw, pokazów strojów narodowych, sztuk walki, tradycyjnych tańców oraz możliwość uczestnictwa w festiwalu podróżników, prelekcjach i spotkaniach z podróżnikami.

Na targi przygotowany został specjalny sektor tzw. Warsaw Travelers Festiwal, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich miłośników podróżowania. Spotkać tu będzie można najsławniejszych podróżników takich jak Martyna Wojciechowska, Busem Przez Świat, Beata Pawlikowska czy Aleksander Doba, którzy opowiedzą o swoich nietuzinkowych przygodach i wyprawach. 

Ponadto w trakcie World Travel Show odbędzie się Festiwal Kultur Azji, podczas którego będzie można poznać kulturę i sztukę oraz zasmakować kuchni tajemniczej Azji.

Równocześnie z World Travel Show, jako imprezy towarzyszące i uzupełniające targi, odbywać się będą: Warszawski Salon Jachtowy ze sprzętem pływającym, strefą sportów wodnych i nurkową, piąta edycja targów camperowych Camper&Caravan Show oraz drugie Ski&Outdoor z szeroką ofertą sprzętu turystycznego.

Zapraszamy już 18-20 października do Ptak Warsaw Expo!

Kup bilet już dziś: https://worldtravelshow.pl/kup-bilet/.