Pierwsze Międzynarodowe Targi Intralogistyki, Magazynowania i Łańcucha Dostaw – IntraLog Poland

W dniach 03-05 marca 2020 r. odbędą się po raz pierwszy Międzynarodowe Targi Intralogistyki, Magazynowania i Łańcucha Dostaw – IntraLog Poland w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą. Organizatorem wydarzenia jest firma Lentewenc Sp. z o.o., która od lat koordynuje największe w Polsce targi produktów spożywczych i napojów – WorldFood Poland (www.worldfood.pl) oraz targi transportu i logistyki – TransLogistica Poland (www.translogistica.pl).

IntraLog Poland odbędą się równocześnie z Targami Techniki Pakowania i Opakowań – Warsaw Pack oraz z Targami Technologii Spożywczych – Food Tech. Połączenie tych wydarzeń stworzy niepowtarzalną atmosferę uczestniczenia w wyjątkowych targach o różnej, ale ściśle ze sobą powiązanej tematyce branżowej: od logistyki wewnętrznej, etykietowania oraz druku do przetwórstwa i produkcji technologii spożywczej.

Międzynarodowe Targi IntraLog Poland to nowe targi biznesowe dedykowane logistyce wewnętrznej, nowym technologiom w zarządzaniu łańcuchem dostaw oraz bezpieczeństwu w magazynie. Targi umożliwią profesjonalistom zajmującym się intralogistyką na zapoznanie się z nowościami rynkowymi ułatwiającymi zarządzanie powierzchnią magazynową. Ważne jest, aby być na bieżąco ze zmieniającymi się trendami, być przygotowanym na coraz szybszą reakcję w produkcji przemysłowej oraz na uelastycznienie procesów zachodzących w logistyce wewnętrznej. Brak kompleksowej platformy dla wiodących dostawców technologii i usług w intralogistyce skłoniło organizatorów do stworzenia nowych na polskim rynku targów biznesowych.

Firmy, które działają min. w następujących branżach mogą wziąć udział jako wystawcy targów: systemy i urządzenia transportu wewnętrznego i ich eksploatacja, systemy składowania, magazynowania i kompletacji w magazynie, usługi magazynowania, logistyka kontraktowa, budownictwo z elementami konstrukcji magazynowych oraz inne.

Natomiast osoby pracujące min w produkcji, przemyśle, handlu, dystrybucji w centrach logistycznych, dystrybucyjnych, portach morskich, lotniczych, w firmach logistycznych i transportowych zachęcamy do odwiedzenia targów w charakterze gości
Wszystkich, którzy są zainteresowani wzięciem udziału w wydarzeniach, zapraszamy do odwiedzenia trzech imprez targowych w jednym miejscu i czasie.

Kontakt:
www.intralogpoland.pl
tel: 698 054 193
mail: info@intralogpoland.pl
Adres:
Ptak Warsaw Expo
Al. Katowicka 62
05-830 Nadarzyn
Hala F