Międzynarodowe Targi Architektury i Materiałów Wykończeniowych Warsaw Home Build już wkrótce

Platforma, która stawia na networking i budowanie relacji biznesowych. Miejsce spotkań branży oraz rozbudowy bazy kontaktów zawodowych. Przestrzeń do edukacji, która podnosi kompetencje uczestników. Wydarzenie prezentujące oferty od największych krajowych i zagraniczych dystrybutorów. Tym są Międzynarodowe Targi Architektury i Materiałów Wykończeniowych Warsaw Home Build, które odbędą się w dniach 23-25 marca w Ptak Warsaw Expo.

Ostatni rok nie był dla branży budowlanej najłatwiejszy. Do negatywnych czynników na nią oddziałujących zaliczyć można atak Rosji na Ukrainę, który wpłynął na ceny i dostępność surowców, inflacja, która osiągnęła najwyższą wartość od dekad, przerywanie łańcuchów dostaw związane z wyzwaniami transportowymi i dalszym oddziaływaniem covid-19 czy wyjazd ukraińskich pracowników.

Mimo to perspektywy są coraz lepsze. Choć niektóre branżowe analizy wykazywały, że w 2022 roku spadki mogły się wahać nawet w granicach kilkudziesięciu procent, to początek tego roku daje powody do optymizmu. Popyt na usługi architektonicze i budowlane jest coraz większy, a to przekłada się na nadrabianie finansowych zaległości z okresu poprzednich dwunastu miesięcy.

O innowacjach, wyzwaniach i przyszłości branży dyskutować będą eksperci i liderzy sektora podczas Międzynarodowych Targów Architektury i Materiałów Wykończeniowych Warsaw Home Build, które odbędą się w dniach 23-25 marca w Ptak Warsaw Expo.

Forum Budowlane podczas Warsaw Home Build

Edukacja to jeden z elementów Warsaw Home Build. Zapewniona ona zostanie dzięki współpracy z Łukasiewicz – Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych. Będzie to seria prelekcji od najważniejszych ekspertów w branży, które poruszą szerokie spectrum tematyczne. Dr inż. Karolina Łączka i zaproszeni goście z przemysłu porozmawiają na temat tego, co dają przedsiębiorcy Krajowe i Europejskie Oceny Techniczne. O bezpieczeństwie pożarowym wyrobów budowlanych i ochronie przed hałasem rozmawiać będą Klaudiusz Borkowicz i dr inż. Magda Kosmal.

“Przyszłość rozwoju materiałów budowlanych w kontekście ochrony środowiska i termomodernizacji budynków” to będzie temat wykładu dr inż. Małgorzaty Niziurskiej oraz Michała Wieczorka. Ponadto, poruszone zostaną zagadnienia zapobiegania skażeniom mikrobiologicznym wyrobów chemii budowlanej, tego, co zrobić z odpadami, czy warunków wprowadzania wyborów do obrotu. Będzie to tym samym kompletne kompendium wiedzy o branży, które nie tylko przedstawi istotne perspektywy, ale również zwiększy kompetencje uczestników.

Warsaw Home Build, czyli miejsce spotkań najważniejszych z branży

Podczas Warsaw Home Build zaprezentuje się około dwustu firm prezentujących innowacje dla sektora. Wśród nich będą producenci i dystrybutorzy podłóg, drzwi, dachów, okien, bram, konstrukcji, schodów, stolarki, wykończeń zewnętrznych i wnętrz. To idealna okazja dla architektów i projektantów, by zapoznać się z szeroką gamą rozwiązań branżowych.

W gronie wystawców znajdą się Lift Polska, Blachy Pruszyński, SpherGlass, Dollker Profilers, Marchewka, Project Floors, Budmat, Epuflooring, Drewno dla Domu, Fakro, Admonter, Biotop, Defro, Grako Home Design, Guardi, Marmor Kos, Mat-Tar, My Spa, Pol-Skone, Zadrożni.

Zarejestruj się na Warsaw Home Build: https://warsawbuild.eu/rejestracja/
Zostań wystawcą Warsaw Home Build: https://warsawbuild.eu/oferta/