Innowacje w branży remontowo-budowlanej

W dniach 17-19 czerwca 2021, na terenie Centrum Targowo-Kongresowego Ptak Warsaw Expo będą miały miejsce wydarzenia zrzeszające przedstawicieli branży wykończeniowej i sektora budowlanego: Construction Machinery Exhibition oraz Warsaw Tools&Hardware Show. Targom towarzyszyć będą liczne konferencje oraz pokazy.

Oprócz specjalnie przygotowanych ofert targowych, a także szerokiej gamy narzędzi i maszyn zaprezentowanych w jednym czasie w Ptak Warsaw Expo, uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w licznych wydarzeniach towarzyszących. Źródłem eksperckiej wiedzy oraz inspiracji będą przygotowane przez specjalistów z branży remontowo-budowlanej konferencje. Jedną z nich będzie konferencja poświęcona bezpieczeństwu pracy w budownictwie – zorganizowana przez Porozumienie na Rzecz Bezpieczeństwa w Budownictwie we współpracy z firmą 3M, podczas której omówione zostaną takie tematy, jak: „Innowacje i Bezpieczeństwo w Technologiach w Budownictwie” czy „Innowacje w Materiałach i Narzędziach – Zastosowanie w Budownictwie”.

Równie istotne kwestie, jak: zastosowanie odpadów w produkcji materiałów budowlanych, innowacyjne technologie wytwarzania materiałów dla budownictwa, linie do produkcji materiałów budowlanych czy pojazdy infrastrukturalne, zostaną przedstawione przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego podczas branżowej konferencji połączonej z symulacjami.

W trakcie targów będą miały miejsce również pokazy przygotowane między innymi przez Stowarzyszenie Specjalistów Robót Wykończeniowych (Tubądzin, Festool, Selena, Sigma, Polski Gips), a także firmę STALCO, która zorganizuje pokaz narzędzi. Pokazy w tematyce rusztowań i szalunku przygotują z kolei: firma JURGO – Robert Jurkiewicz, Polska Izba Gospodarcza Rusztowań i firma PERI.

Uwagę uczestników z pewnością przykują również prezentacje i pokazy polskiego producenta żurawi wieżowych – Krupiński Cranes. Pierwsze żurawie pracują już od lutego tego roku. Z najnowszym modelem będzie można zapoznać się podczas targów, nie tylko w postaci statycznej, ale także w postaci dynamicznych prezentacji.

Targi narzędziowe, jak również targi maszyn budowlanych w Ptak Warsaw Expo wyróżnia nowoczesna hybrydowa formuła łącząca klasyczne targi z pokazami i demonstracjami prac budowlanych, recyklingowych, wykończeniowych, stolarskich, montażowych i DIY. Bardzo dobra lokalizacja, branżowy charakter obu wydarzeń oraz udogodnienia logistyczne Centrum Targowo Kongresowego Ptak Warsaw Expo dają nieograniczone możliwości prezentacji swoich produktów i usług wystawcom z branży remontowo-budowlanej. Spójna tematyka obu wydarzeń oraz obecność w jednym miejscu i czasie, zarówno przedstawicieli firm prowadzących działalność w zakresie budownictwa, jak i reprezentantów branży wykończeniowej będzie niewątpliwie sprzyjać budowaniu trwałych relacji biznesowych i pozyskaniu nowych kontrahentów.

Serdecznie zapraszamy na targi Construction Machinery Expo oraz Warsaw Tools & Hardware Show, 17-19 czerwca 2021