Wyjątkowa edycja Warsaw Comic Con

Zdajemy sobie sprawę z tego, że długo wstrzymywaliśmy się z ogłoszeniem nowej daty Warsaw Comic Con, jednak, po pierwsze, chcieliśmy wybrać termin, który będzie bezpieczny, a po drugie – musieliśmy upewnić się, że wszystkie gwiazdy, które potwierdziły wcześniej swój udział, pojawią się podczas najbliższej edycji festiwalu. Teraz możemy Was zapewnić, że pomimo nowego terminu, wspólnie ustalonego ze światowymi organizatorami Comic Con, udało nam się podtrzymać współpracę z ogłoszonymi już gwiazdami i z wielką radością informujemy, że VI edycja Największego Festiwalu Popkultury w Polsce wystartuje wiosną 2022 roku!

Ale to nie wszystko! Pełni wdzięczności za Waszą cierpliwość robimy wszystko, aby kolejna edycja festiwalu była REKORDOWA! Rekordowa pod względem gwiazd, a także atrakcji.

Obecnie, aby zagwarantować Wam moc wrażeń podczas najbliższej odsłony Warsaw Comic Con, jesteśmy w trakcie rozmów z kolejnymi aktorami, których możecie znać z takich seriali, jak: Stranger Things, Wiedźmin, Dom z Papieru, Lucyfer, Locke & Key, Sex Education, Chilling Adventures of Sabrina czy Tiny Pretty Things! Oprócz tego, ze względu na zaproszenie ogromnej liczby gwiazd – kolejna edycja Warsaw Comic Con zostanie przedłużona o dodatkowy dzień, co oznacza, że czekają Was 4 dni pełne atrakcji!

Wierzymy, że nowa data pozwoli nam na w pełni bezpieczną realizację festiwalu. Jesteśmy przekonani, że do tego czasu, dzięki szczepieniom oraz zachowaniu odpowiednich środków bezpieczeństwa, będziemy mogli wspólnie cieszyć się niezliczoną ilością atrakcji, zaplanowanych na VI edycję Warsaw Comic Con.

Bądź z nami podczas tej szczególnej edycji! W programie wydarzeń jak co roku nie zabraknie cosplayerów prezentujących swoje kreacje i rywalizujących w konkursach scenicznych, strefy gier planszowych, a także strefy komiksu – bogatej w komiksowe konkursy oraz prace najpopularniejszych twórców z Polski i ze świata. W trakcie wydarzenia będzie możliwość zdobycia mnóstwa klimatycznych gadżetów, koszulek i drobiazgów, które upiększą Wasze pokoje, wypełnią kolekcje i umilą ciężkie dni w szkole czy w pracy. Przyszła edycja zapowiada się fantastycznie!

Jeśli jesteście ciekawi kogo będzie można zobaczyć podczas Warsaw Comic Con 2022 zachęcamy Was do śledzenia naszego Facebooka oraz strony internetowej. Już wkrótce podamy więcej informacji.

Pragniemy zapewnić, że wszystkie zakupione wcześniej bilety, karnety i vouchery pozostaną ważne w nowym terminie wydarzenia. Dodatkowo, wszyscy posiadacze biletów jednodniowych będą mogli skorzystać z nich wielokrotnie, a tym samym być z nami przez wszystkie 4 dni!

Dołożymy wszelkich starań, aby VI edycja festiwalu Warsaw Comic Con zapewniła moc wrażeń wszystkim jego uczestnikom. Nie możemy doczekać się aż ponownie spotkamy się wszyscy razem, aby świętować największą imprezę popkulturową w tej części Europy! Do zobaczenia!

Zapraszamy na Warsaw Comic Con!