Zbliża się jedno z największych i najciekawszych wydarzeń dotyczących branży turystycznej i podróżowania. TT Warsaw, bo o nim mowa, to nie tylko targi biznesowe, ale również Festiwal Podróżników, który od wielu lat integruje miłośników eskapad. Poznaj oferty najlepszych biur podróży, agencji turystycznych czy linii lotniczych i znajdź inspiracje do kolejnych podróży. Zapraszamy do Ptak Warsaw Expo w dniach 23-25 listopada!

Czym jest TT Warsaw?

TT Warsaw to renomowane wydarzenie dotyczące branży turystycznej w Polsce i Europie. W dniach 23-25 listopada w Ptak Warsaw Expo odbędzie się jego 29. edycja. To najlepszy dowód na to, jak wysoką jakością i prestiżem od lat cieszy się ten event i jak bardzo odpowiada na wciąż rozwijające się potrzeby branży.

Lokalizacja TT Warsaw w obiektach Ptak Warsaw Expo to ułatwienie dostępu do spotkań z najważniejszymi przedstawicielami sektora nie tylko z kraju, ale również z całego świata. To wydarzenie międzynarodowe, którego poprzednia odsłona zgromadziła ponad 22 tysięcy odwiedzających. Blisko dziesięć procent z nich to byli goście zagraniczni z 56 krajów globu. To pokazuje, jak duży zasięg mają targi i jak znaczące perspektywy biznesu otwierają się przed każdym uczestnikiem TT Warsaw.

Kto odwiedzi TT Warsaw?

TT Warsaw to tysiące odwiedzających biznesowych, jak i wielu wystawców. Podczas wydarzenia będzie można zapoznać się z ofertami biur podróży, hoteli, resortów, jak również linii lotniczych. Nie zabraknie przedstawicieli agencji turystycznych, organizatorów wycieczek i operatorów transportu, którzy dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu pomogą zaplanować niezapomnianą przygodę życia. W czasie eventu będzie można także poznać najciekawsze i najmniej odkryte destynacje turystyczne, co stanowić będzie inspirację dla każdego indywidualnego podróżnika.

TT Warsaw to wydarzenie branżowe, nie ma na nim ludzi z przypadku. Jego uczestnikami będą agenci podróży, przedstawiciele hoteli, resortów, linii lotniczych, studenci turystyki i specjaliści działający w branży turystycznej. Ten mariaż na linii odwiedzający-wystawcy pozwoli każdemu uczestnikowi imprezy na spotkanie potencjalnych partnerów biznesowych, wzbogacenie swojej oferty i zwiększenie konkurencyjności.

Festiwal Podróżników na TT Warsaw

Nieodzownym elementem każdej edycji TT Warsaw jest Festiwal Podróżników, integrujący miłośników eskapad i zwiedzania nawet najodleglejszych zakątków świata. To wyjątkowa okazja do spotkania ludzi pełnych pasji, którzy chętnie podzielą się wiedzą na temat organizacji podróży, wskażą najciekawsze kierunki i pokażą, że można żyć w mniej standardowy sposób.

W tym roku w Festiwalu Podróżników weźmie udział między innymi Tomasz Habdas. Opowie on o tajemniczych i zagadkowych miejscach w polskich górach, jak również podzieli się wiedzą na temat najlepszych trekkingów na pierwszy raz w Himalajach. Marek „Drzemiesio” Raczajkowski wygłosi dwie prelekcje – „Gościnność po turecku” oraz „Zimowa Finlandia”, a Lilia Mordak i Buddhika Chaturanga przedstawią zgromadzonym różnorodność Sri Lanki.

Podczas Festiwalu Podróżników będzie można spotkać również Pawła „GdzieśTyBył” Marciochę, który odwiedził między innymi Tadżykistan, Uzbekistan, Kirgistan, Mauretanię, Senegal, a także Łukasza Kornatkę, którego zafascynowały Bałkany. Autorski ranking miejsc na świecie przeprowadzi z kolei Ewa Chojnowska, a Martyna Skura opowie o życiu na Malediwach.

Ponadto, o swojej działaności opowie TukTukTours, czyli międzynarodowy, polsko-pakistański zespół, który rozumie kulturę i zwyczaje Pakistanu jak nikt inny, a LocoBags skupią się na Afryce Zachodniej. Nie zabranie również wielkiej brytyjskiej przygody, w którą zabiorą uczestników Obieżyświaty4.

Lista gości Festiwalu Podróżników stale się powiększa. To będzie miejsce, które po raz kolejny zainspiruje uczestników do odkrywania nieznanych lądów.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w TT Warsaw!

Odbierz bezpłatny bilet: https://ttwarsaw.pl/rejestracja/
Zostań wystawcą: https://ttwarsaw.pl/zostan-wystawca/