Warsaw Motorcycle Show w nowym terminie

Kolejna edycja największych targów motocyklowych w Polsce – Warsaw Motorcycle Show! Podczas trzech dni, od 1 do 3 kwietnia 2022, Ptak Warsaw Expo będzie miejscem spotkań miłośników jednośladów z całego świata.

Targi motocyklowe w Ptak Warsaw Expo to niepowtarzalne wydarzenie dedykowane pasjonatom motocykli. Uczestników wydarzenia czekają liczne atrakcje, a wśród nich: premiery najlepszych światowych marek, spotkania z zawodnikami motorsportu, prezentacje klubów i stowarzyszeń motocyklowych z całego kraju, a także szkolenia z zakresu bezpieczeństwa jazdy na motocyklu. Wydarzenie na stałe wpisało się w kalendarzu pasjonatów motocykli, a minione edycje potwierdziły, że Warsaw Motorcycle Show to prawdziwe święto motocyklowe, gwarantujące moc wrażeń jego uczestnikom.

Warsaw Motorcycle Show jest największą w Europie Środkowo-Wschodniej imprezą dedykowaną branży motocyklowej.Targi wyróżnia dostępność największej w Polsce powierzchni wystawienniczej, dającej wystawcom najlepsze, bo wręcz nieograniczone możliwości prezentacji swojej oferty.

Podczas poprzedniej odsłony Warsaw Motorcycle Show odwiedzający mieli okazję zapoznać się szeroką ofertą produktową prezentowaną przez 225 wystawców, wśród których znajdowali się najwięksi producenci i dystrybutorzy światowych marek, jak: Ducati, Moto Guzzi, MV Agusta, Suzuki, Yamaha, Indian, BMW Motorroad, Bajaja oraz polskich – Romet i Junak. Najwięcej emocji budziły oczywiście premiery, których nie zabraknie także podczas najbliższej edycji wydarzenia. W ostatnim czasie przekonaliśmy się, że nawet najlepsze zdjęcia i filmy oraz prezentacje online nie zastąpią nam realnego kontaktu z najnowszymi motocyklami oraz ludźmi, z którymi łączy nas wspólna pasja. Wkrótce po raz kolejny będziemy mieli okazję na żywo zobaczyć najnowsze propozycje producentów zarówno motocykli, jak i akcesoriów i odzieży.

Wszystkie zakupione wcześniej bilety będą obowiązywać w nowym terminie wydarzenia. Tych, którzy jeszcze nie zakupili biletu na najbliższą edycję, zachęcamy do zapoznania się z ofertą:
https://motorcycleshow.pl/kup-bilet/

Ubiegłą edycję Warsaw Motorcycle Show odwiedziło ponad 60 tysięcy osób, co potwierdza ogromne zainteresowanie imprezą. Targi motocyklowe w Ptak Warsaw Expo to jedyna taka okazja dla wystawców by nie tylko zbudować bazę nowych klientów, ale także usłyszeć ich opinie, co pozwoli na jeszcze lepsze dopasowanie oferty do oczekiwań swoich odbiorców. Przez trzy dni targowe producenci i usługodawcy mają szansę na przedstawienie swojej oferty tysiącom potencjalnych klientów oraz szeroką promocję w mediach. Targi to idealna okazja na rozmowy na tle biznesowym oraz nawiązywanie nowych relacji, które zaowocują nowymi kontraktami.

Zarezerwuj stoisko i wypromuj swoją firmę podczas Warsaw Motorcycle Show: https://motorcycleshow.pl/zostan-wystawca/