Warsaw Plast Expo to specjalistyczne wydarzenie skupiające firmy z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy, które będzie miało miejsce w dniach 29-31 marca 2022 w Ptak Warsaw Expo.

Międzynarodowe Targi Przemysłu Tworzyw Sztucznych w Ptak Warsaw Expo mają stanowić miejsce rozwoju sektora tworzyw sztucznych i gumy oraz platformę dialogu dla krajowych i światowych koncernów. To niepowtarzalna okazja do poznania szerokiej gamy asortymentu, w tym: surowców, półproduktów i części technicznych, jak również najnowszych procesów, technologii i narzędzi związanych z przetwarzaniem tworzyw sztucznych. W trakcie targów nie zabraknie także merytorycznych konferencji połączonych z panelami dyskusyjnymi oraz seminariów, w trakcie których działający w branży eksperci przedstawią i omówią determinanty rozwoju rynku.

Warsaw Plast Expo to wydarzenie o charakterze biznesowym. Obecni na targach przedsiębiorcy mogą bezpłatnie skorzystać z programu Hosted Buyers, którego celem jest zapewnienie wystawcom konkretnych spotkań biznesowych z potencjalnymi kupcami i odbiorcami ich produktów i usług. Program obejmuje nie tylko Polskę, ale również kraje sąsiednie, umożliwiając polskim firmom ekspansję na rynki zagraniczne. Spotkanie z działającymi w branży specjalistami, oprócz możliwości nawiązania nowych relacji handlowych, jest szansą na poznanie aktualnych potrzeb i oczekiwań potencjalnych klientów.

Targi wyróżnia dostępność ogromnej, największej w Polsce powierzchni wystawienniczej, dającej wystawcom najlepsze, bo wręcz nieograniczone możliwości prezentacji swojej oferty.

Podczas targów zaprezentują się przedsiębiorstwa oferujące rozwiązania i produkty, które znajdują zastosowanie w wielu segmentach przemysłu: branży opakowań, motoryzacyjnej, budowlanej, a także meblowej, lotniczej, medycznej, sportowej i rekreacyjnej, recyklingu i wielu innych. Szerokie spektrum tematyczne pozwoli na różnokierunkowy rozwój biznesu oraz pełne i rzetelne poznanie trendów branżowych.

Zachęcamy do udziału w Warsaw Plast Expo!

Rejestracja dla odwiedzających: https://warsawplastexpo.com/rejestracja/