Udany debiut Warsaw Toys & Kids Expo na eventowej mapie Polski

Targi zabawek i akcesoriów dziecięcych Warsaw Toys & Kids Expo zadebiutowały na eventowej mapie Polski w dniach 19-21 września 2023 roku. Wydarzenie odbyło się w Ptak Warsaw Expo i gościło uczestników nie tylko z kraju, ale również większości Starego Kontynentu.

Odpowiadające potrzebom biznesu wydarzenie powinno skupiać profesjonalistów, ekspertów sektora, prezentować szeroką gamę ofert, jak również zadbać o pole do dyskusji i wymiany doświadczeń. Te wszystkie składowe zawierało Warsaw Toys & Kids Expo, którego pierwsza edycja odbyła się w Ptak Warsaw Expo w dniach 19-21 września.

Warsaw Toys & Kids Expo - miejsce, które odwiedzili najważniejsi przedstawiciele branży

Warsaw Toys & Kids Expo gościło odwiedzających zarówno z Polski, jak i zagranicy – zarówno w aspekcie branżowych uczestników, jak i wystawców. Na 25 tysiącach m2 przestrzeni wystawienniczej przez trzy dni pojawiły się 102 firmy prezentujące swoje oferty i 2675 klientów gotowych implementować je do swojego biznesu.

W gronie wystawców znaleźli się między innymi W&K, Bruder, Babymatex, MekK, Ty, RobeToy, TAMIYA, Dami Zabawki, Apollo.pl, Kulig, Jokomisiada, CARSON, GoodWood, Artyk, Waldin, DAREX, URODA, DALTRA, YOCLUB i Twoje Hobby.

Kongres Branży Zabawek i Panel Trendów podczas Warsaw Toys & Kids Expo

Istotnym aspektem Warsaw Toys & Kids Expo była branżowa edukacja. Uczestnicy mogli skorzystać z dwóch wydarzeń towarzyszących. Pierwszym z nich był Kongres Branży Zabawek. Podczas niego omówiono stan branży zabawkarskiej w Polsce i odpowiedziano na pytanie, jak w sektorze wykorzystać sztuczną inteligencję.

Podczas Panelu Trendów słuchacze dowiedzieli się między innymi jak ominąć problem w karmieniu piersią noworodka, jak go trzymać i przewijać, a także poznali klocki myślenia kreatywnego MuBaBaO.

Pierwsza edycja Warsaw Toys & Kids Expo była sukcesem. Już teraz zapraszamy na kolejną!