Już w dniach 25-26 września wyjątkowe targi, łączące świat kosmetyków i fryzjerstwa w jednym czasie i miejscu 

Ptak Warsaw Expo, największe centrum targowo-kongresowe w Europie Środkowej, ma zaszczyt gościć po raz pierwszy Beauty Forum & Hair. Jest to dwudniowe wydarzenie poświęcone branżom kosmetycznej i fryzjerskiej, dającej możliwość poznania najnowszych trendów rynkowych oraz ofert ponad 200 wystawców.  

Kompleksowe propozycje targowe dostosowane są zarówno do potrzeb doświadczonych fachowców, właścicieli, menadżerów i pracowników gabinetów, jak i do osób planujących rozpoczęcie aktywności zawodowej w branży beauty, w tym studentów i uczniów szkół kierunkowych. 

Dla komfortu zwiedzania obszar wystawienniczy został podzielony na strefy tematyczne: Kosmetyka klasyczna i aparaturowa, Makijaż klasyczny i permanentny, Podologia, Paznokcie i rzęsy, Fryzjerstwo, Barberstwo, Exclusive. 

Bardzo interesująco zapowiada się wydarzenie towarzyszące targom, a więc Kongres Beauty & Hair. Podczas wykładów i szkoleń profesjonalistów dowiemy się m.in. o diagnostyce skóry nadreaktywnej i trądzikowej, kosmetyce białej i aparaturowej, terapiach przebarwień oraz mezoterapii, a także przyczynach reklamacji w salonach manicure i komunikacji marketingowej w budowaniu identyfikacji salonu kosmetycznego. 

Targi organizowane są od 24 lat przez Health and Beauty Media, które od 2018 roku są członkiem międzynarodowej grupy Cosmoprof. Beauty Forum & Hair otrzymały Znak Polskiej Izby Przemysłu Targowego „BEZPIECZNE TARGI”. 

Więcej informacji o Beauty Forum & Hair: Targi BEAUTY FORUM & HAIR – Międzynarodowe targi i kongres (beauty-fairs.com.pl) 

Więcej targów goszczonych lub organizowanych przez Ptak Warsaw Expo: Kalendarz targów i eventów w Polsce – Warszawa – Ptak Warsaw Expo