Sztuczna inteligencja, nowoczesne technologie, cyberbezpieczeństwo, chirurgia robotowa i innowacje – te tematy poruszane będą podczas premierowej edycji Warsaw Medical Expo. Wydarzenie odbędzie się w dniach 6-8 grudnia 2023 roku w Ptak Warsaw Expo.

20 tysięcy m2 powierzchni wystawienniczej, 130 wystawców z Polski i Europy, międzynarodowe kontraktacje, networking i edukacja branżowa od wiodących ekspertów medycznych – tego można spodziewać się po Warsaw Medical Expo, które odbędzie się w dniach 6-8 grudnia 2023 roku w Ptak Warsaw Expo. To innowacje wydarzenie służyć ma integracji sektora, weryfikacji rozwiązań i promowaniu rozwoju w oparciu o współpracę.

Liderzy branży medycznej na Warsaw Medical Expo

Warsaw Medical Expo to spotkane biznesowe pozwalające na poznanie kompleksowych ofert wiodących marek działających w branży medycznej zarówno w Polsce, jak i za granicą. W gronie wystawców znają się między innymi VIKI-MED, ORIMED, MediStom, Yoshi Innovation, MEDNOVA, Znany Lekarz, PRAGMA, INTRA-MED, Łukasiewicz PORT, Galeria Konopi, Zepter, LAB-EL, OEX, EiE, ODRA DENT, EchoSon czy Ille.

Nie zabraknie więc producentów i dystrybutorów wyposażenia placówek medycznych, urządzeń i sprzętu do gabinetów lekarskich, oprogramowania i systemów zarządzania gabinetem i kliniką, urządzeń i sprzętu radiologicznego, ultrasonograficznego, urządzeń i materiałów dla diagnostyki laboratoryjnej czy też laserów medycznych, produktów ochrony osobistej, leków i suplementów.

Warsaw Medical Expo i sztuczna inteligencja, nowoczesne technologie, cyberbezpieczeństwo oraz chirurgia robotowa

Podczas Warsaw Medical Expo w jednym miejscu i czasie spotka się cała branża medyczna, stawiająca na rozwój i zwiększanie konkurencyjności na rynku. Przyczyni się do tego również aspekt edukacyjny wydarzenia pod postacią konferencji „Medycyna prywatna obecnie i w przyszłości”.

Prowadzić ją będą Andrzej Sokołowski i Andrzej Mądrala, a zaproszeni eksperci powiedzą kolejno o aktualnym stanie sektora prywatnej medycyny, możliwościach i zagrożeniach sztucznej inteligencji, nowoczesnych technologiach wspierających proces opieki medycznej, cyberbezpieczeństwie, chirurgii robotowej oraz wyzwaniach organizacyjnych dla Komisji Zdrowia Sejmu i Senatu.

W gronie prelegentów znajdą się między innymi Katarzyna Kamińska, prof.dr hab. Joanna Jaworek Korjakowska, dr Inż. Jakub Syta, prof. dr hab. A.Matyja czy prof. dr hab. Jarosław Pinkas.

Patronat Merytoryczny nad Warsaw Medical Expo objęła Izba Gospodarcza Medycyna Polska oraz Krajowa Izba Diagnostów Laboratoryjnych. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Ptak Warsaw Expo.