Za nami drugi dzień targów BIOEXPO Warsaw, II edycja w PTAK Warsaw Expo.

Targi trwają do soboty, 10 października 2020 i są jedynym wydarzeniem w Europie Środkowo-Wschodniej poświęconym produktom i usługom w jakości bio.

Wystawcy BIOEXPO Warsaw to liderzy rynku i dynamicznie rozwijające się firmy. Pomimo ograniczeń związanych z pandemią COVID-19 zaprezentowana została rekordowa liczba 230 wystawców będących liderami rynku i dynamicznie rozwijającymi się firmami. Liczba ta jest dwukrotnie większa niż rok wcześniej, w okresie przed pandemią. Realizacja tak dużego wydarzenia bez uszczerbku na jego jakości, jest możliwa dzięki olbrzymiej przestrzeni wystawienniczej PTAK Warsaw Expo oraz zastosowaniu wszystkich zaleceń i wytycznych GIS względem bezpieczeństwa sanitarnego.

Partnerem strategicznym w bieżącej edycji targów jest Polska Izba Żywności Ekologicznej, a partnerem głównym – Lidl Polska.

W trakcie pierwszego dnia targów doszło do spotkania pomiędzy Włodzimierzem Wlaźlakiem, prezesem Lidl Polska i Tomaszem Szypułą, prezesem PTAK Warsaw Expo. Tematem rozmowy była współpraca w kolejnych latach. W trakcie otwarcia targów prezes Lidl Polska, Pan Włodzimierz Wlaźlak, w swoim przemówieniu wyraził intencję i deklarację partnerstwa przy kolejnych edycjach BIOEXPO Warsaw.

Zapraszamy na targi!

https://bioexpo.pl/