Innowacje w stomatologii i medycynie estetycznej - przełomowe Warsaw Dental Medica Show

Warsaw Dental Medica Show to prestiżowe wydarzenie integrujące branżę stomatologii i medycyny estetycznej. Podczas szóstej edycji eventu, które odbyła się w Ptak Warsaw Expo, odwiedzający poznali innowacje i rozwiązania zmieniające przyszłość obu sektorów.

Trzy dni Warsaw Dental Medica Show były czasem dialogu o obu branżach, poznawania innowacji, prezentacji rozwiązań, które rewolucjonizują przyszłość sektorów i edukacji podnoszącej kompetencje. Podczas wydarzenia swoje oferty zaprezentowało 250 wystawców, wśród których byli między innymi wiodący producenci i dystrybutorzy urządzeń i sprzętu do gabinetów stomatologicznych, materiałów i akcesoriów stomatologicznych, urządzeń i sprzętu radiologicznego dla stomatologii, oprogramowania dla stomatologii cyfrowej, odzieży medycznej, laserów, produktów ochrony osobistej czy też farmaceutyków i artykułów pielęgnacyjnych.

Lekarze stomatolodzy, medycyny estetycznej, właściciele klinik, gabinetów, pracowni protetycznych i inni przedstawiciele obu branż mogli zaznajomić się z najnowszymi rozwiązaniami i odnaleźć dopasowanych partnerów, którzy pomogą im wejść na kolejny etap rozwoju biznesu.

Endodoncja, implantologia i medycyna estetyczna – prelekcje i warsztaty Warsaw Dental Medica Show

Żaden event organizowany w Ptak Warsaw Expo nie może odbyć się bez warstwy edukacyjnej zapewnianej przez najlepszych ekspertów w kraju. Tak było również w przypadku Warsaw Dental Medica Show. Odwiedzający wydarzenie mogli skorzystać z aż pięciu dedykowanych platform. Konferencja PTS Stomatologia i VI Kongres Medycyny Estetycznej traktowały o najważniejszych innowacjach w obu branżach ze szczególnym naciskiem na aspekty pokazowe i warsztatowe. EduAsyst dedykowane było tym, którzy chcieli dowiedzieć się jak najwięcej o higienie jamy ustnej. Nie zabrakło wykładów dla studentów stomatologii, jak również prelekcji wystawców połączonych z prezentacjami najnowocześniejszych rozwiązań.

Największe marki na Warsaw Dental Medica Show

Warsaw Dental Medica Show jest jednym z najistotniejszych wydarzeń w branży, co potwierdzają również marki, biorące w nim udział. Partnerami szóstej edycji byli między innymi PTS, Oral-B, KolDental, Philips, DentalHolding, Elavon, Optident czy Medicover. Tak znakomite towarzystwo przyciągnęło wielu odwiedzających. Według analiz było ich 12783.

Sukces frekwencyjny tej edycji Warsaw Dental Medica Show przekłada się na myślenie o kolejnej. Więcej informacji już wkrótce.