Trzy dni wypełnione edukacją, networkingiem i pokazami.Za nami 5. edycja Beauty Days

Beauty Days to innowacyjne wydarzenie dedykowane sektorowi kosmetycznemu, które odbyło się w Ptak Warsaw Expo w dniach 15-17 września 2023 roku. Wypełnione było networkingiem, pokazami, a także branżową edukacją.

Branżowe targi kosmetyczne Beauty Days stanowiły centralny punkt rozwoju sektora. Ich trzy dni sprzyjały nie tylko nawiązywaniu nowych relacji biznesowych, poznawaniu innowacji, edukacji indywidualnej, pozyskiwaniu partnerów w celu zwiększenia konkurencyjności w biznesie, ale również pozwoliły na poznanie nowych trendów i… rywalizację. Wydarzenie to skupiło w jednym miejscu i czasie tysiące odwiedzających i stanowiło platformę do kontraktacji.

Trzy dni wypełnione edukacją, networkingiem i pokazami. Takie właśnie było Beauty Days

Podczas Beauty Days odwiedzający mogli skorzystać z bogatej oferty wydarzeń towarzyszących. Wśród nich było Hero Lash & Brow Conference, czyli konferencja, na której prelekcje z zakresu stylizacji rzęs, brwi oraz marketingu wygłosili najważniejsi eksperci. Wśród nich znaleźli się między innymi Dominika Chróścielska, Monika Grzelak czy Monika Mroczka. Dla wszystkich miłośników rywalizacji przygotowano natomiast Hero Championship, czyli Międzynarodowe Mistrzostwa Stylizacji Rzęs i Brwi. Uczestnicy mierzyli się ze sobą między innymi w kategoriach Classic 1:1, Light Volume, Laminacja Brwi czy Stylizacja Rzęs Awangardowa.

Nie zabrakło również Strefy Zawodów, w której wyłoniono najlepszych barberów w Polsce oraz Sceny Show, czyli wydarzenia, w którym prezentowano spektakularne upięcia artystyczne czy stylizacje The Italian Touch i Raven Damskie. Jednocześnie odbywał się Kongres Branży Kosmetycznej. Jego pierwszy dzień upłynął na rozważaniach w temacie “Opakowania dla przemysłu kosmetycznego – trendy i wymagania”. Podczas drugiego prezentowano nowe rozwiązania kosmetologiczne na polskim rynku oraz nowoczesne metody niwelujące problem wypadania włosów u mężczyzn.

Nie ma drugiego tak wypełnionego edukacją i atrakcjami wydarzenia w Polsce jak Beauty Days. Zapraszamy na kolejną edycję imprezy. Więcej informacji wkrótce!