Międzynarodowa współpraca i plany odbudowy Ukrainy podczas Wood Tech Warsaw Expo

Rolą spotkań biznesowych jest nie tylko zacieśnianie relacji pomiędzy podmiotami, ale również odpowiedź na najważniejsze wyzwania sektora. Wood Tech Warsaw Expo to międzynarodowe targi technologii obróbki drewna i produkcji mebli. Jednym z tematów poruszanych podczas eventowej konferencji będzie intensyfikacja współpracy z Ukrainą w celu odbudowy tego kraju.

Atak Rosji na Ukrainę trwa przez blisko rok. Skala zniszczeń jest niewyobrażalna. Pomoc w odbudowaniu kraju potrzebna jest zewsząd. Włączy się w nią również biznes, o czym będzie można się przekonać podczas Wood Tech Warsaw Expo (7-9 marcia 2023, Ptak Warsaw Expo).

Międzynarodowa współpraca i plany odbudowy Ukrainy podczas Wood Tech Warsaw Expo

Wood Tech Warsaw Expo to dynamicznie rozwijające się międzynarodowe targi technologii obróbki drewna i produkcji mebli. To miejsce spotkań importerów, handlowców, dystrybutorów, przetwórców i użytkowników końcowych z sektora obróbki drewna, producentów wszelkich wyrobów drzewnych, z naciskiem na producentów domów, konstrukcji, producentów tarcicy, czyli wszystkich tych, którzy chcą postawić kolejny krok w rozwoju branży. Regularnie prezentowane podczas eventu są nowe produkty i rozwiązania, które rewolucjonizują tę odnogę przemysłu w skali światowej.

Kolejna, druga już edycja, która odbędzie się w dniach 7-9 marcia 2023 w Ptak Warsaw Expo, dopasowana będzie w jeszcze większym stopniu do europejskich realiów. Od blisko roku Ukraina zmaga się bowiem z rosyjskim atakiem, co zmieniło perspektywę patrzenia na międzynarodową solidarność. W poszukiwaniu nowych dróg współpracy podczas Wood Tech Warsaw Expo Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego zorganizuje wraz ze swoim ukraińskim odpowiednikiem konferencję na temat odbudowy Ukrainy przy udziale polskich i ukraińskich firm drzewnych. Strona naszego wschodniego sąsiada ponadto    reprezentowana będzie przez szefa Ukraińskiej Giełdy Energii. Dodatkowo wydarzenie gościć będzie przedstawiciela ukraińskiej dyrekcji Lasów Państwowych. Z polskiej strony w dyskusji wezmą udział między innymi reprezentanci Ministerstwa Leśnictwa oraz Ministerstwa Gospodarki.

Wood Tech Warsaw Expo targami pod znakiem jakości

Znakiem jakości Wood Tech Warsaw Expo są nie tylko branżowe konferencje odpowiadające na najpilniejsze potrzeby sektora, ale również jego partnerzy. Tymi podczas eventu są Festool, Sturmer, Teknika, Unfotec CNC, BizeA, Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego. Zachęcamy do udziału i rejestracji. Więcej informacji można znaleźć na stronie: woodwarsawexpo.com. Zapraszamy!