Ostatni dzień Warsaw Dental Medica Show 2020

Przed nami ostatni dzień Warsaw Dental Medica Show 2020. Mimo, że to jeszcze nie koniec Międzynarodowych Targów oraz Kongresu Stomatologii i Medycyny Estetycznej, to wydarzenie już można uznać za udane, o czym świadczą pierwsze pochlebne artykuły w branżowych mediach. Infodent24.pl na temat WMDS 2020 pisał, iż “trudno oprzeć się wrażeniu, że jest tutaj jakby… normalnie!”. W obecnych warunkach, przeprowadzenie targów, które przebiegają porównywalnie z poprzednią edycją są bez wątpienia atrybutem sukcesu oraz oznaką pełnego zaufania ze strony wystawców i odwiedzających w stronę organizatora – PTAK Warsaw Expo.

Więcej o tegorocznej edycji targów: https://www.infodent24.pl/bizdentpost/wdms-nieprawdopodobne-ale-prawdziwe,116209.html

Biorąc pod uwagę towarzyszące okoliczności, zorganizowanie imprezy o takim wymiarze jest nie lada wyzwaniem. PTAK Warsaw Expo stanął na wysokości zadania i zaaranżował najlepsze warunki dla spotkań na tle biznesowym.

Wydarzeniu towarzyszy szczególna atmosfera i wzajemna życzliwość. Pokazuje to ogromną chęć i potrzebę udziału w tego typu spotkaniach, będących fundamentem dla nawiązania i podtrzymania relacji biznesowych, których efektem może być owocna współpraca. Zarówno wystawcy, jak i odwiedzający dostrzegają potencjał tego wydarzenia dla rozwoju branży i nie kryją zadowolenia, że PTAK Warsaw Expo podjął się stworzenia tego, czego inni nie byli w stanie urzeczywistnić. W trakcie targów uczestnicy mogą podzielić się ciekawymi informacjami z zakresu działalności oraz trendami rynkowymi, poznać i przetestować najnowsze produkty, a także porozmawiać o swoich oczekiwaniach i obawach w kontekście najbliższej przyszłości.

Dzisiejszy dzień będzie kolejną szansą na zapoznanie się z ofertą wystawców podczas Warsaw Dental Medica Show 2020. Tego dnia, specjaliści z branży stomatologicznej mogą również liczyć na sporą dawkę istotnych informacji, które będą mieli okazję usłyszeć podczas kongresu i warsztatów. Dzisiaj będzie można wysłuchać wykładów dr n. ekon. Magdaleny Szumskiej na temat sytuacji na rynku i weryfikacji rentowności procedur medycznych tak, aby mądrze zbudować swój cennik, a także mgr inż. Marcina Szumskiego, który uporządkuje proces komunikacji z pacjentem. Na zakończenie kongresu dr n. med. Magdalena Szumska oraz mgr inż. Marcin Szumski poprowadzą wspólny wykład na temat marketingu, w trakcie którego przedstawią, w jaki sposób budować programy sprzedaży usług stomatologicznych wysokorentownych i jednocześnie zgodnych z prawem.

Warsaw Dental Medica Show 2020 okazało się być przedświtem dla imprez targowych, a PTAK Warsaw EXPO udowodnił tym samym, że jest gotowy do organizacji największych wydarzeń. Już niebawem wystartują kolejne imprezy. Tymczasem warto jeszcze dziś zapoznać się z harmonogramem trwającego kongresu i warsztatów: https://dentalmedicashow.pl/kongres/ i odwiedzić Obiekt Targowo-Kongresowy.

Zapraszamy w godzinach 9.30 – 15.00.

Rejestracja: https://dentalmedicashow.pl/rejestracja-uczestnicy-targow/