Targi Camper&Caravan Show kojarzą się od lat ze świętem caravaningu i aktywnego wypoczynku oraz aktualnymi trendami rynkowymi, wytyczającymi kierunek rozwoju branży. Nowości produktowe, popularne oraz luksusowe kampery, przyczepy i domki mobilne, usługi i cały osprzęt caravaningowy- tym żyjemy przez 3 dni wydarzenia Camper&Caravan Show, w dniach 23-25 października 2020 w PTAK Warsaw Expo.

Caravaning ma wiele „twarzy” i nie ogranicza się jedynie do wyżej wspomnianych pojazdów. Dla tych, którzy poszukują możliwości podróżowania na własną rękę, istnieje wiele typowo karawaningowych udogodnień i szeroka gama produktów, dzięki którym każdy jest w stanie zorganizować podróż i poczuć nieograniczoną swobodę w podejmowaniu decyzji, gdzie zaplanować nocleg, czy przystanek na lunch.
Jeśli nie planujecie poważnej inwestycji w przyczepę, czy kamper, ale chcielibyście zasmakować karawaningu, to istnieją prostsze rozwiązania, które pojawiły się kilka lat temu, wpierw testując zapotrzebowanie wśród podróżujących własnym autem, dziś będąc poważnym segmentem rynku kempingowego.
Mówimy o auto-zabudowach marki NESTBOX, dzięki którym można łatwo i szybko przekształcić samochód osobowy w auto kempingowe.
Auto-zabudowy są kompatybilne z wieloma samochodami, funkcjonalne, jakościowo doskonałe, a przede wszystkim ergonomiczne. Jako modułowe rozwiązanie, dostępne są w wielu wariantach, poczynając od podstawowego składającego się z korpusu z modułem wodnym i kuchenką, po bardziej rozbudowane, dodatkowo z przenośną lodówką, a także składanymi materacami i drewnianym stelażem przeznaczonym do spania. Ponadto zabudowę można rozszerzyć o różne akcesoria, tworząc kempingową bazę pod wakacje lub krótki wypad za miasto.
Jak mówi David Zezula z Egoé Nest: „Klasyczny autocamping ma swoje granice”.
Egoé Nest wprowadzając NESTBOX przesunęło granice zdecydowanie dalej, pozwalając na jeszcze większą wolność podróżowania z wykorzystaniem własnego samochodu.

W edycji Camper&Caravan Show 2020 pojawią się kampery i przyczepy jakich jeszcze nie widzieliście. Luksusowe kampery z miejscem na mały samochód, kampery budowane na zamówienie, a także nowość – Strefa Outdoor, gdzie znajdziecie wszystko, co jest potrzebne na wakacje: odzież, sprzęt, akcesoria outdoorowe i kempingowe oraz pojazdy, skutery i rowery.
Targom CAMPER & CARAVAN SHOW towarzyszy impreza targowa – Warszawski Salon Jachtowy.
Dwa wyjątkowe wydarzenia poświęcone aktywnemu wypoczynkowi gwarantującemu udane wakacje i niezapomniane wrażenia.
Do zobaczenia!
https://www.campercaravanshow.com/