Facade Expo to międzynarodowe targi elewacji i termomodernizacji, które odbędą się w dniach 28-30 listopada 2023 roku w Ptak Warsaw Expo. Podczas nich przeanalizowana zostanie sytuacja branży, wskazane zostaną trendy i pokazane innowacje, które podbijają zagraniczne rynki.

To dobry czas dla branży elewacji i termomodernizacji. Zmiana preferowanego paradygmatu grzewczego dla budynków publicznych, a także domów prywatnych poskutkowała otwarciem wielu inwestycji finansujących stawianie na ekologiczne rozwiązania. To skłania przedsiębiorców i osoby indywidualne do korzystania z ulg oraz dofinansowań na wskazane cele. Zainteresowanie tematem elewacyjno-termomodernizacyjnym rośnie. Tym samym warto rozmawiać o rozwoju tego sektora i innowacjach, które go zmieniają. Będzie to możliwe podczas Facade Expo, czyli nowych targów branżowych, które odbędą się w dniach 28-30 listopada 2023 roku w Ptak Warsaw Expo.

Facade Expo. Nowy rozdział dla branży elewacji i termomodernizacji

Facade Expo dedykowane jest architektom, deweloperom, projektantom, wykonawcom oraz przedstawicielom hurtowni. Podczas wydarzenia będą mogli poznać oferty wiodących producentów i dystrybutorów między innymi materiałów izolacyjnych, ociepleń, systemów elewacyjnych ze szkła, drewna czy płyt warstwowych, a także tynków, płyt ceramicznych czy chemii budowlanej. Targi zagwarantują możliwość indywidualnego dobrania rozwiązań w zależności od potrzeb klienta i skorzystania wyłącznie z wysokiej jakości produktów.

Podstawą do tego będzie obecność takich marek, jak Fischer, Wkręt-met KLIMAS, IzoFlex, Elastolith, GLOBPLAST, JJT Elementum, Coat, WODAN, Inwestycje Plus, Vent FS, ARSANIT, Olfor, Dryvit, STRAMA PANELS czy MDMNT.

Facade Expo to również okazja do edukacji. Podczas eventu odbędzie się konferencja pod tytułem „Trwałość fasad i design na elewacjach”. Podczas niej eksperci poruszą tematy wagi i roli termomodernizacji obiektów budowlanych teraz i w dłuższej perspektywie, wskażą zasady projektowania elewacji przy zachowaniu bezpieczeństwa oraz ich trwałości eksploatacyjnej oraz podkreślą rozwiązania szczegółów projektowych i wykonawczych, które z dzisiejszej perspektywy przysparzają najwięcej problemów.

Tym samym Facade Expo to wydarzenie kompleksowe. Aby postawić kolejny krok w stronę rozwoju biznesu, warto je odwiedzić!

Zostań wystawcą: https://facadeexpo.pl/zostan-wystawca/
Zarejestruj się: https://facadeexpo.pl/rejestracja/