Nowoczesne technologie dla rolnictwa. Poznaj Centralne Targi Rolnicze w Ptak Warsaw Expo

Centralne Targi Rolnicze w Ptak Warsaw Expo to największy event poświęcony nowoczesnym technologiom dla rolnictwa w Polsce. Wydarzenie odbędzie się w dniach 8-10 grudnia 2023 roku.

Branża rolnicza mierzy się z licznymi zmianami i wyzwaniami. Można zaobserwować coraz większy nacisk na ochronę środowiska w odniesieniu do Europejskiego Zielonego Ładu czy też dążenie do osiągnięcia neutralności klimatycznej. Zrównoważone prowadzenie biznesu w tym sektorze przy jednoczesnym skupieniu się na rozwoju nowoczesnych technologii to klucz do sukcesu. Integracja branży wpłynie na zwiększenie jej bezpieczeństwa, zacieśnienie relacji profesjonalnych, a także otwarcie jej na nowe możliwości na rynkach zagranicznych. Platformą do tego są Centralne Targi Rolnicze, które odbędą się w dniach 8-10 grudnia 2023 roku w Ptak Warsaw Expo.

Centralne Targi Rolnicze – nowoczesne technologie od uznanych wystawców

Kto pojawi się na Centralnych Targach Rolniczych? Będą to przedsiębiorcy poszukujący maszyn rolniczych, rolnicy i farmerzy zainteresowani BIO rolnictwem oraz technologiami uprawy, technolodzy środków ochrony roślin, inwestorzy, a także hodowcy zwierząt zagrodowych. W gronie wystawców znajdą się natomiast producenci maszyn rolniczych, środków ochrony roślin, pasz i zootechniki, jak również technologowie upraw, doradcy rolniczy, inżynierowie maszyn rolniczych czy firmy leasingowe.

W tym gronie będą McHale, Agro-Serwis, Agro Sharing, LandStal, Everun Polska, Ark, Agrofunka, Wodziński, REMET CNC, EGRITECH, RAKUN, Acs-rolnik, ENEKOR, Czajkowski, Total Farm, FUCHS, RAWICOM, Pavolt.pl, KT-24, FJDynamics.pl i UNI COMPANI.

Dlaczego jeszcze warto odwiedzić Centralne Targi Rolnicze?

Centralne Targi Rolnicze to przede wszystkim możliwość tworzenia sieci kontaktów. To zgromadzenie w jednym miejscu i czasie potencjalnych klientów, partnerów, dostawców i ekspertów branżowych, więc szansa na nawiązanie cennych relacji. To również okazja do generowania wartościowych leadów i przeprowadzenia badania rynku. Dodatkowo służyć będą one budowaniu marki i pomogą w pozycjonowaniu jako renomowanego i innowacyjnego gracza w branży.

Dodatkowo, CTR zagwarantują dawkę edukacji w postaci Kongresu Branży Nowoczesnych Technologii dla Rolnictwa. Uczestnictwo w sesjach poszerzy wiedzę, pozwoli być na bieżąco z najnowszymi trendami i pomoże w uzyskaniu spostrzeżeń od doświadczonych specjalistów. Dostępna będzie nie tylko teoria, ale i praktyka. Podczas targów nie zabranie pokazów najnowocześniejszych technologii, innowacyjnych maszyn i sprzętu, który podbija światowe rynki.

Wszystkie te czynniki pozwolą zwiększyć konkurencyjność i otworzyć się na nowe możliwości. Zapraszamy na Centralne Targi Rolnicze!

Zostań wystawcą: https://centralnetargirolnicze.com/zostan-wystawca/
Zarejestruj się: https://centralnetargirolnicze.com/rejestracja-na-targi