Food Tech Expo to wydarzenie, które od pięciu edycji integruje branżę technologii spożywczych. Podczas niego przedsiębiorcy prezentują innowacyjne rozwiązania, które zwiększają konkurencyjność na rynku i gwarantują sektorowi większą stabilność. Zapraszamy do uczestnictwa w targach, które odbędą się w dniach 28-30 listopada 2023 roku w Ptak Warsaw Expo.

Branża technologii spożywczych poszukuje nowych możliwości w zakresie produktów, zaopatrzenia i optymalizacji procesów. Jednocześnie przedsiębiorstwa muszą mierzyć się z brakiem stabilności łańcucha dostaw, zmianami geopolitycznymi i przeskokiem automatyzacyjnym, który wpływa na wzrost konkurencyjności liderów sektora. Perspektywy rozwojowe branży są jednak znaczące. Według raportów rynek spożywczy ma odnotować prawie dziesięcioprocentowy wzrost rok do roku, a w 2025 osiągnąć wartość 483 mld złotych. To impuls do inwestycji, rozbudowy i korzystania z nowych możliwości. To wszystko zagwarantuje 5. edycja Food Tech Expo, czyli międzynarodowych targów technologii spożywczych. Wydarzenie odbędzie się w dniach 28-30 listopada 2023 roku w Ptak Warsaw Expo.

„Optymalizacja procesów w zakładzie produkcyjnym, jako odpowiedź na rosnące koszty prowadzenia działalności”

Istotnym elementem Food Tech Expo będzie Kongres Technologii Przetwórstwa Spożywczego. W tym roku panele odbędą się pod tytułem „Optymalizacja procesów w zakładzie produkcyjnym, jako odpowiedź na rosnące koszty prowadzenia działalności”. Zgromadzeni liderzy sektora i eksperci rozmawiać będą między innymi o obszarach, w których nawiewniki tekstylne pomagają zadbać o jakość mięsa, energooszczędności, odzysku ciepła, poprawie efektywności procesów produkcyjnych czy optymalizacji dzięki wykorzystaniu robotów. Swoje rozwiązania zaprezentują między innymi Frizo, Air Products, Brokelman, Clevro, Vemag czy Creative Packaging Group.

Food Tech Expo integruje biznes

Poprzednia, czwarta edycja Food Tech Expo zgromadziła wystawców i odwiedzających z jedenastu krajów Europy. Nadchodząca, listopadowa odsłona będzie jeszcze bardziej otwarta na międzynarodowy networking. W wydarzeniu wezmą udział takie firmy, jak FoodMate, VEMAG, HERT, AWE, N&N Nadratowski, FILMAT, NOWICKI, WALOWSKY Kraków, Brokelmann, METROOPACK, NIRO-TECH, Enigma, HASBORG, Dadaux, MYSAK, URSCHEL, EKOMEX, Premac, FC czy Alimp.

Zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania dla przemysłu mleczarskiego, mięsnego, przetwórstwa rybnego, jajczarsko-drobiarskiego, owocowo-warzywnego, piekarniczego, cukierniczego, makaronowego, młynarskiego, olejarskiego, alkoholowego czy napojów. Ponadto nie zabraknie producentów maszyn i urządzeń dla małej gastronomii. Będzie można również zaznajomić się z ofertami finansowania, pojazdów do specjalistycznego transportu żywności czy szkoleń i doradztwa.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Food Tech Expo.
Zostań wystawcą: https://foodtechexpo.pl/zostan-wystawca/
Zarejestruj się: https://foodtechexpo.pl/rejestracja-b2b/