Już w dniach od 15 do 17 września w Ptak Warsaw Expo odbędzie się wielkie święto branży reklamowej i drukarskiej Warsaw Rema Expo. Sprawdź, jakie atrakcje przygotowali organizatorzy 

Zazwyczaj wydarzenie odbywa się w lutym, jednak ze względu na pandemię targi w zimowym terminie zostały w tym roku odwołane. GJC International, twórcy wydarzenia, otrzymali podczas sezonu wakacyjnego tyle próśb i zapytań o nową, zastępczą datę, że podjęli decyzję o jednorazowej organizacji targów we wrześniu. 

I tak, już za kilka dni każdy gość Warsaw Rema Expo będzie mógł odwiedzić 100 wystawców podzielonych na jedenaście tematycznych sektorów, umożliwiających zapoznanie się z: upominkami reklamowymi, odzieżą reklamową i roboczą, systemami wystawienniczymi, maszynami, ofertami drukarskimi i informatycznymi, reklamami świetlnymi, graficznymi, audiowizualnymi oraz tzw. outdoorem. 

Ciekawym wydarzeniem towarzyszącym targów jest Rema Congress, w ramach którego wysłuchamy wykładów dot. m.in. gospodarowania surowcami, sprzedaży off-line, nowoczesnych metod marketingu, niestandardowych nośników reklamy, błędów popełnianych w GoogleAds, automatyzacji procesów przedprodukcyjnych oraz obniżania kosztów postprodukcji.  

Warsaw Rema Expo odbędzie się na terenie Ptak Warsaw Expo, największego centrum targowo-kongresowego w Europie Środkowej. Ideą tego ośrodka jest zarówno goszczenie (jak w wypadku targów reklamowych) oraz organizowanie własnych imprez, które pobudzają różne sektory polskiej gospodarki. Na miejsce wydarzenia będzie można dotrzeć zarówno samochodem, jak i bezpłatną komunikacją autobusową, kursującą z dwóch punktów w Warszawie: PKP Lotnisko Chopina oraz DW Centralny 06. 

Więcej informacji o Warsaw Rema Expo znajdziecie na stronie: RemaExtra – Targi Reklamy i Druku – 15-17 września 2021 r., natomiast o opcjach dojazdu na targi przeczytacie w zakładce: Lokalizacja – RemaExtra – Transport i dojazd na targi.