ESCAPE VANS podczas CAMPER&CARAVAN SHOW 2020

Jeśli podróż jest dla Ciebie synonimem niezależności to targi Camper&Caravan Show są wydarzeniem, którego nie możesz ominąć. Nasi wystawcy prezentują ofertę produktów i usług budujących szeroki sektor karawaningu. Dziś myśląc o karawaningu nie mówimy już tylko o przyczepach kempingowych lub kamperach. Rynek karawaningowy rozwija się dynamicznie, oferując coraz więcej niezależnych rozwiązań dla pasjonatów podróży.

Nasz wystawca-ESCAPE VANS stworzył vana z myślą o pasjonatach ekscytujących podróży i niezależności. Zdając sobie sprawę z trudności łączących się z użytkowaniem kampera, firma opracowała własny produkt, mający zapewnić wszelkie udogodnienia zarówno podczas przemierzania długich tras, jak i podczas postojów i kempingowania.
Vany zaprojektowano tak, aby były równie funkcjonalne jak samochód kempingowy.

„Jesteśmy dumni z tego co robimy, dlatego nasze pojazdy posiadają wyposażenie w najwyższym standardzie oraz innowacyjne systemy bezpieczeństwa. Mamy nowatorskie podejście do naszych projektów i korzystamy z wielu głęboko przemyślanych i funkcjonalnych rozwiązań, tak, aby zapewnić komfortową przestrzeń mieszkalną, dającą maksimum możliwości podczas podróży” – Katarzyna Smoła, ESCAPE VANS
Poza wynajmem vanów, Escape Vans projektuje również zabudowy modułowe Escape Box, które zamieniają vany w kamper-vany, zachowując wszystkie zalety miejskich pojazdów – komfort użytkowania, możliwość parkowania na miejskich parkingach, niskie opłaty drogowe i ekonomiczne zużycie paliwa.
Koncept ESCAPE BOX jest uniwersalny – zaczynając od najprostszych ECO-BOXÓW, oferujących minimalne wyposażenie, umożliwiające wygodne uprawianie turystyki caravaningowej, poprzez kompletne zabudowy TOUR BOX z pełnym wyposażeniem, obejmującym lodówkę, kuchenkę, wygodny materac i maty izolujące. Zabudowy można z łatwością instalować w 20 minut do nowych i używanych aut typu van.
Jeśli kampery i przyczepy nie są do końca pojazdami szytymi na miarę Waszych potrzeb, to może takim rozwiązaniem będzie właśnie Escape Vans!

Do zobaczenia w trakcie Camper&Caravan Show, 23-25 października 2020, PTAK Warsaw Expo.
https://www.campercaravanshow.com/