Jeśli podróż jest dla Ciebie synonimem niezależności to targi Camper&Caravan Show są wydarzeniem, którego nie możesz ominąć. Nasi wystawcy prezentują ofertę produktów i usług budujących szeroki sektor karawaningu. Dziś myśląc o karawaningu nie mówimy już tylko o przyczepach kempingowych lub kamperach. Rynek karawaningowy rozwija się dynamicznie, oferując coraz więcej niezależnych rozwiązań dla pasjonatów podróży.

ESCAPE VANS zostały stworzone z myślą o pasjonatach ekscytujących podróży i niezależności.
Zdając sobie sprawę z trudności łączących się z użytkowaniem kampera, firma opracowała produkt mający zapewnić wszelkie udogodnienia zarówno podczas przemierzania długich tras i postojów.
Vany są zaprojektowane tak, aby były równie funkcjonalne jak samochód kempingowy. Pojazdy posiadają wyposażenie w najwyższym standardzie oraz innowacyjne systemy bezpieczeństwa. Nowatorskie podejście do projektów i wykorzystanie przemyślanych i funkcjonalnych rozwiązań zapewniają komfortową przestrzeń mieszkalną, dającą maksimum możliwości podczas podróży.
Poza wynajmem vanów Escape Vans specjalizuje też w projektowaniu zabudów modułowych Escape Box, które zamieniają vany w kamper-vany, zachowując wszystkie zalety miejskich pojazdów – komfort użytkowania, możliwość parkowania na miejskich parkingach, niskie opłaty drogowe i ekonomiczne zużycie paliwa.
Koncept ESCAPE BOX jest uniwersalny – zaczynając od najprostszych ECO-BOXÓW, oferujących minimalne wyposażenie, umożliwiające wygodne uprawianie turystyki caravaningowej, poprzez kompletne zabudowy TOUR BOX z pełnym wyposażeniem, obejmującym lodówkę, kuchenkę, wygodny materac i maty izolujące. Zabudowy można z łatwością instalować w 20 minut do nowych i używanych aut typu van.
Szczegóły na stronie: www.escapevans.pl

Jeśli kampery i przyczepy nie są do końca pojazdami szytymi na miarę Waszych potrzeb, to może takim rozwiązaniem będzie właśnie Escape Vans!

Do zobaczenia w trakcie Camper&Caravan Show, 23-25 października 2020, PTAK Warsaw Expo.
https://www.campercaravanshow.com/