Elektromobilność, fotowoltaika i oszczędność. Zapraszamy na Solar Energy Expo

W dniach 25-26 maja 2022 w PTAK Warsaw Expo odbędzie się Solar Energy Expo, czyli targi przemysłu odnawialnych źródeł energii. To kompleksowe wydarzenie pozwalające na zaznajomienie się z innowacjami oraz najkorzystniejszymi rozwiązaniami dedykowanymi dla klientów indywidualnych i branżowych.

Solar Energy Expo – innowacyjne rozwiązania z branży OZE

Branża odnawialnych źródeł energii jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się. Udoskonalane zostają istniejące rozwiązania i tworzy się nowe, innowacyjne, które zmieniają funkcjonowanie przemysłu. Solar Energy Expo to wydarzenie integrujące ten sektor.

Kogo można spotkać podczas Solar Energy Expo? Największych producentów z Polski i zagranicy, którzy zaprezentują swoje oferty. Tym samym event ten jest platformą do komparacji istniejących rozwiązań, a także do zapoznania się z nowościami rynkowymi. Ponadto, odwiedzający będą mogli skorzystać z części konferencyjnej, która traktować będzie o najważniejszych zagadnieniach i problemach, z którymi styka się branża.

Zakres branżowy Solar Energy Expo

Wydarzenie zostało podzielone na sektory. Wśród nich wyróżnić można:

– fotowoltaikę (ogniwa i moduły słoneczne, równowaga systemów, technologie produkcyjne),

– usługi, doradztwo i media,

– elektromobilność EV (stacje ładowania, systemy rozliczeń),

– technologie pozyskiwania energii elektrycznej i cieplnej ze źródeł (energia wiatrowa, wodna, geotermalna, biomasa),

– technologie solarne i pompy ciepła (kolektory, pompy ciepła, klimatyzacja, chłodzenie),

– elektrownie słoneczne (systemy fotowoltaiczne, eksploatacja energii słonecznej, EPC),

– magazyny energii

Pime Energy Summit na Solar Energy Expo

Solar Energy Expo jest okazją do nawiązania nowych relacji biznesowych, ale również do dyskusji i edukacji. Te zapewnią najwięksi branżowi eksperci, który wypowiedzą się na tematy dotyczące polityki klimatycznej, ekonomicznej, regulacyjnej i technologicznej. Różne punkty widzenia i najlepsze rozwiązania – to będzie podstawą konferencji Pime Energy Summit, która odbędzie się pierwszego dnia targów, czyli 25 maja.

Solar Energy Expo w liczbach

Podczas targów odwiedzający będą mogli zaznajomić się z ofertami 120 wystawców na 20 000 m2 powierzchni wystawienniczej. To gwarantuje nie tylko poznanie branży i jej innowacyjnych możliwości, ale również kompleksową prezentację ofert poszczególnych producentów. Podczas wydarzenia uczestnicy będą mogli skorzystać z rabatów niedostępnych w standardowych okolicznościach i nawiązać relacje biznesowe, które rozwiną ich przedsiębiorstwa.

Rejestracja na wydarzenie upoważnia do odebrania darmowego biletu na dwa dni targowe. Więcej informacji na stronie: solarenergyexpo.com/rejestracja

Solar Energy Expo

25-26 maja 2022

PTAK Warsaw Expo

Nadarzyn