To tu spotykają się profesjonaliści. Serdecznie zapraszamy na Electro Instal Expo, czyli specjalistyczne targi dla branży elektrotechniki, które odbędą się w dniach 22-24 listopada 2023 roku w Ptak Warsaw Expo.

Electro Instal Expo to wyjątkowe wydarzenie na branżowej mapie Polski. Skupia cechujących się najwyższą jakością specjalistów i przedsiębiorstwa wskazujące drogę ku innowacjom. Wszystko po to, by zdynamizować kontraktacyjną wymianę handlową, rozszerzyć sfery wzajemnych wpływów i przyczynić się do jeszcze większego rozwoju kluczowej branży dla polskiej gospodarki.

Międzynarodowa strona Electro Instal Expo

Electro Instal Expo to wydarzenie, które łączy cały sektor ze szczególnym naciskiem na budowanie międzynarodowych relacji biznesowych. W wydarzeniu uczestniczyć będą specjaliści: instalatorzy, elektromonterzy, projektanci systemów elektrycznych i teletechnicznych, firmy wykonawcze realizujące inwestycje w obiektach, kierownicy budów, technicy i elektrycy, przedstawiciele wydziałów utrzymania ruchu, zakładów przemysłowych, zarządcy nieruchomości i obiektów użyteczności publicznej, inżynierowie budownictwa biurowego i mieszkaniowego, inżynierowie i projektanci systemów inteligentnych budynków i automatyki, a także podmioty sprawujące nadzór i kontrolę wykonawczą obiektów.

Zostanie im zaprezentowana pełna gama innowacji i nowości pochodzących od producentów i dystrybutorów urządzeń i systemów elektrotechnicznych, instalacji elektrycznych w przemyśle i budownictwie, biur projektowych systemów inteligentnych budynków i automatyki, przedsiębiorców zajmujących się systemami teleinformatycznymi i bezpieczeństwem budynków, a także systemami elektroniki przemysłowej i oświetlenia obiektów.

A kogo konkretnie będzie można spotkać? Między innymi HARDT systemy odgromowe, LOPI, MINYX Servis, LEDin, GiPlast, MARKEL, DEHN, BOSMAL, HEILIND, VESAD, ELEKTRONIK-info.cz, METPOL, SELVISTA, LVT, GT GROMTOR, MILTECH LED Lighting, CABINEX, TWERD, CONTRANS Ti, VAN STEIN.

Merytoryczna wiedza podczas Electro Instal Expo

Electro Instal Expo to nie tylko networking i budowanie relacji, ale również możliwość zwiększania kompetencji indywidualnych i konkurencyjności dzięki merytorycznej wiedzy. Z myślą o tym przygotowaliśmy dwudniowy Kongres Branży Elektrotechnicznej, który stanowić będzie platformę do wymiany wiedzy, dyskusji i budowania pewnej przyszłości sektora.

Prelegenci rozmawiać będą między innymi o innowacyjnych rozwiązaniach technicznych, które podbijają zagraniczne rynki. Wykłady poświęcone będą ponadto kwestiom bezpieczeństwa i zmianom regulacji prawnych. Wydarzenie to da możliwość nawiązania relacji z prelegentami i poszukania indywidualnych rozwiązań dedykowanych wyzwaniom biznesu.

Tematem pierwszego dnia Kongresu Branży Elektrotechnicznej będą „Najnowsze trendy i innowacje w instalacjach elektrycznych”. Panel dyskusyjny poświęcony będzie bezpieczeństwu instalacji elektrycznych, efektywności energetycznej, energii solarnej oraz automatyce budynków. Drugiego dnia dyskusje przeprowadzone zostaną w temacie norm bezpieczeństwa elektrycznego, nowych rozwiązań w zakresie technik okablowania, studium przypadku udanych projektów systemów instalacji elektrycznych 2023 oraz przyszłości instalacji elektrycznych i roli pojawiających się technologii.

Tym samym po raz kolejny Ptak Warsaw Expo stanie się centralnym punktem rozwoju biznesu w Polsce. Zapraszamy do udziału w Electro Instal Expo!