Animals & Veterinary Days - trwają przygotowania!

W dniach 15-17 października 2021 Ptak Warsaw Expo po raz kolejny będzie sercem spotkań wszystkich miłośników zwierząt. Największe targi branży zoologicznej i weterynaryjnej w Europie Środkowo Wschodniej – wszystko dla zwierząt i o zwierzętach w jednym miejscu!

Trwają przygotowania do największych targów zoologicznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Zwierzaki, żywność, artykuły higieniczne i akcesoria, a także seria spotkań edukacyjnych o tym, jak zadbać o swojego pupila – to wszystko oraz wiele innych atrakcji czeka uczestników Animals & Veterinary Days.

Tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Zoologicznych będzie już IV odsłoną wydarzenia organizowanego przez PTAK Warsaw Expo. Targi są świetną okazją do spotkań i nawiązywania licznych relacji wzmacniających kontakty handlowe na skalę międzynarodową. Podczas targów zaprezentowane zostaną najnowsze produkty dostępne na rynku, będzie to zatem doskonała szansa na poznanie obecnie panujących trendów oraz innowacyjnych produktów dla zwierząt.

Imprezie towarzyszyć będzie, m.in. jedyna w Polsce potrójna wystawa kynologiczna, w ramach której odbędą się: Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych, Krajowa Wystawa Psów Rasowych oraz Klubowa Wystawa Psów Rasowych. Podczas wydarzenia odwiedzający będą mogli podziwiać blisko 6000 czworonogów, od małych po największe, od myśliwskich po kanapowce. W sumie zaprezentowanych zostanie 180 ras psów!

Ważnym elementem każdej edycji Animals’ Days jest dedykowana dla kadry zarządzającej – Konferencja Branży Zoologicznej. Wydarzenie stanowi miejsce spotkań i wymiany doświadczeń specjalistów z branży i cechuje się szerokim wyborem tematów oraz nowoczesną formą interaktywnych warsztatów, dodatkowo wzbogacone o cenne materiały szkoleniowe. Spotkania odbywają się w formie paneli dyskusyjnych i wykładów prowadzonych przez zaproszonych gości. Jest to jedyne takie wydarzenie skierowane do kadry zarządzającej w branży zoologicznej.

Od wielu lat Animals’ Days są silnym wydarzeniem targowym gwarantującym sukces biznesowy wystawcom. PTAK Warsaw Expo, działając w oparciu o rekomendacje wystawców i partnerów, dołoży wszelkich starań, aby przeprowadzić kolejną edycję targów, dbając o jej bezpieczny przebieg i stworzyć platformę służącą nawiązaniu nowych relacji biznesowych i trwałych więzi handlowych. Organizator zapewnia o pełnym przygotowaniu do przeprowadzenia targów. Biorąc pod uwagę wytyczne i zalecenia Głównego Inspektoratu Sanitarnego obiekt targowo-kongresowy PTAK Warsaw Expo spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa, których skuteczność potwierdza pomyślne przeprowadzenie trzech dużych wydarzeń w trakcie pandemii koronawirusa: Warsaw Oldtimer Show, Warsaw Dental Medica Show oraz BIOEXPO Warsaw.

Serdecznie zapraszamy na targi zoologiczne!

Dla odwiedzających: https://animalsdays.eu/dla-odwiedzajacych/

Dla wystawców: https://animalsdays.eu/dla-wystawcow/