Zostań wystawcą na Warsaw Dental Medica Show

Warsaw Dental Medica Show
3. Międzynarodowe Targi i Kongres Stomatologii i Medycyny Estetycznej, 1-3 października 2020, PTAK Warsaw Expo

Międzynarodowe Targi i Kongres Stomatologii i Medycyny Estetycznej w Centrum Targowo-Kongresowym PTAK Warsaw EXPO to jedyne w Polsce wydarzenie integrujące środowisko stomatologii i medycyny estetycznej, realizowane w formule Wielkiego Branżowego Show z udziałem wiodących międzynarodowych i polskich marek oraz ich przedstawicielstw.
WARSAW DENTAL MEDICA SHOW to nie tylko prezentacja premier rynkowych, nowinek technologicznych i usług dla branży, ale to również wybitny program naukowy, łączący edukację i biznes w formie warsztatów, konferencji i prelekcji prowadzonych przez najlepszych praktyków z Polski i zagranicy, w tym: EDUASYST, największe w historii warsztaty dla Techników Dentystycznych, Demo Lab Show oraz Party Lab.
W trakcie targów odbędzie się również premiera Strefy „Bezpieczny Medyk”, prezentującej
kompleksowe rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa funkcjonowania gabinetów, klinik czy przychodni. W tym pełne doradztwo w zakresie sterylizacji, dezynfekcji i ochrony przed zakażeniem SARS – CoV-19 oraz procedury opracowane na potrzeby podwyższonego poziomu bezpieczeństwa w odniesieniu do pacjentów, współpracowników i całego personelu medycznego, w tym procedury opisujące przywrócenie gabinetów do bezpiecznej pracy po okresach zagrożeń epidemiologicznych. Uzupełnieniem szerokiej oferty sprzętu będą jednorazowe zestawy ochronne dla pacjenta, lekarza i asystentki.
Zapraszamy do współpracy przy tym wydarzeniu w roli wystawcy. Jeśli posiadacie Państwo produkt lub usługę dla branży stomatologicznej, to warto wykorzystać targi do prezentacji oferty tysiącom profesjonalistów z Polski i zagranicy. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z organizatorem Warsaw Dental Medica Show.
Dyrektor Warsaw Dental Medica Show
Agnieszka Dąbkowska
a.dabkowska@warsawexpo.eu
więcej o targach na https://dentalmedicashow.pl/