Zbliża się pierwsza edycja DOOR-TEC

DOOR-TEC to nowe wydarzenie w portfolio Ptak Warsaw Expo. W dniach 5-7 czerwca 2024 roku miejsce to stanie się stolicą rozwoju technologii i produktów dedykowanych branży drzwiowej. Będzie to niepowtarzalna okazja do pozyskania inwestorów, znalezienia indywidualnie dobranych rozwiązań i otwarcia się na nowe rynki.

2023 rok nie był najłatwiejszym dla branży drzwiowej. Oddziałała na nią rosnąca inflacja oraz skutki kryzysu pandemicznego. Był to więc dobry okres na dywersyfikację rynków aktywności, optymalizację działań i poszukiwanie nowych dróg do nawiązania współprac kontraktacyjnych. Zyskiwał segment premium, traciła średnia półka cenowa. Trwający rok kalendarzowy przyniósł z kolei oczekiwaną stabilizację i poprawę nastrojów konsumenckich. Nauczeni doświadczeniem przedstawiciele branży powinni mimo wszystko nadal stawiać na szukanie alternatywnych rynków aktywności sprzedażowej i budowanie przez to finansowej stabilności.

Pomoże w tym DOOR-TEC, którego pierwsza edycja odbędzie się w Ptak Warsaw Expo w dniach 5-7 czerwca 2024 roku. Jak tego dokona?

DOOR-TEC - cała branża w jednym miejscu

Założeniem DOOR-TEC jest ułatwienie nawiązywania nowych relacji biznesowych, pokazanie pełnego potencjału sektora i umożliwienie wkroczenia na nowe rynki zbytu dzięki obecności zagranicznych inwestorów. Aby tego dokonać, zaprezentowany zostanie szeroki zakres branżowy tak, aby każdy uczestnik znalazł indywidualnie dobrane rozwiązania.

Podczas wydarzenia będzie można poznać firmy zajmujące się między innymi technologiami produkcji drzwi, produkcją materiałów drzwiowych i środków pomocniczych, automatyzacją i robotyzacją w produkcji drzwi, systemami bezpieczeństwa, czujnikami ruchu i oświetlenia, systemami kontroli dostępu, projektowaniem drzwi, a także usługami montażu, serwisu i konserwacji.

Udział potwierdzili już: Decora, Super Parkiet, FINISH PARKIET, Marchewka, BERRY ALLOC, TEKNIKA, KOZŁOWSKI DRZWI, WINDOOR, PARKIET HAJNÓWKA, GLOBALWOOD, MAT-TAR, Sigel, KACZKAN, RICCO mat, Lampre, FOLPOL, Sit-in POLAND i wielu innych. Pełna lista wystawców dostępna jest na stronie internetowej: https://door-tec.pl/katalog-wystawcow/

Jednocześnie podczas wydarzenia odbędzie się Kongres Branży Drzwiowej, zapewniający dostęp do aktualnej wiedzy, trendów, rozwiązań i technologii.

Dołącz do DOOR-TEC już dziś!
Zostań wystawcą: https://door-tec.pl/zostan-wystawca/
Zarejestruj się: https://door-tec.pl/rejestracja/