Zarezerwuj czas na najszybciej rozwijające się targi przemysłowe w Polsce

Warsaw Industry Week 2020, Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych, 3-5 listopada 2020 w Ptak Warsaw Expo – największym Międzynarodowym Centrum Wystawienniczym w Polsce i Europie Środkowej. Warsaw Industry Week organizowane jest od 2016 roku, kolejna edycja będzie już piątym wydarzeniem o charakterze biznesowym, podczas którego producenci i dystrybutorzy najbardziej rozwijających się sektorów przemysłowej produkcji zaprezentują najnowocześniejsze technologie.
W tym roku, pragnąc podkreślić charakter i zakres branżowy wydarzenia, zbudujemy główne salony branżowe: Automation Industry Week, Metal Industry Week, Welding Industry Week, Coating Industry Week, Wood Industry Week
i 3D Printing Week, dzięki temu odwiedzający targi profesjonaliści z łatwością znajdą interesujących ich wystawców pośród prawie 400 zgłoszonych do targów firm.

Podczas wydarzenie zaprezentowane zostaną najnowsze technologie, a ogromna przestrzeń wystawiennicza sprawi,
że Warsaw Industry Week po raz kolejny zamieni się w prawdziwe święto przemysłu, dające możliwość spotkania
i połączenia systemów produkcyjnych ze światem cyfrowym. Pełne spektrum nowoczesnych technologii, know-how pozwalające na poznanie i wdrożenie nowoczesnych rozwiązań produkcyjnych pozwalających na efektywniejsze zarządzanie cyklem produkcyjnym i wzrost rentowności. To wszystko podczas jednego wspólnego wydarzenia jakim jest Warsaw Industry Week 2020!

Pośród naszych wystawców będą producenci i dystrybutorzy maszyn do obróbki metalu, obrabiarek do formowania
i cięcia metali, narzędzi i komponentów, urządzeń pomocniczych i technologii wspomagających, jak również podwykonawcy. Zaprezentowane zostaną także technologie związane z metrologią i spawaniem, obróbką powierzchni czy lakiernictwem przemysłowym. Pośród produktów, usług i nowości rynkowych pojawią się akcesoria, farby i środki chemiczne, roboty przemysłowe, automatyka, Internet Rzeczy, Big Data, analityka, Cyber Security, Cloud Computing, integratorzy systemów oraz systemy wizyjne.

W poprzedniej edycji targów odwiedziło nas ponad 12 tys. profesjonalistów, zorganizowaliśmy 42 konferencje, niespełna 400 wystawców prezentowało maszyny ważące łącznie ponad 800 ton.
Powodzenie, jakim cieszyło się wydarzenie najlepiej prezentuje film z wypowiedziami wystawców
https://www.youtube.com/watch?time_continue=129&v=vgOOGpFbGs4&feature=emb_logo

Czekamy na zapytania, rozwiążemy każdy problem i pomożemy w przygotowaniu Państwa firmy do udziału w targach https://industryweek.pl/:
Paulina Sawicka
Zespół Warsaw Industry Week 
Email: p.sawicka@warsawexpo.eu