Zapowiedź Wiosny 2022 w Ptak Warsaw Expo

Za nami intensywna jesień 2021, nasze zespoły nie zwalniają tempa i w pełnym zaangażowaniu pracują nad kolejnymi wydarzeniami, gdyż wiosna 2022 roku zapowiada się pracowicie. Mamy zaplanowane ponad 20 wydarzeń, wierzymy, że ten rok da nam kolejne powody do dumy.

Ptak Warsaw Expo udowodnia, że jesteśmy w stanie organizować targi na skalę europejską z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Miniony rok był dla nas kluczowy, podjęliśmy ryzyko organizacji targów na dużą skalę i to się opłaciło. Statystyki świadczą o tym, że niektóre organizowane przez nas imprezy targowe są numerem jeden nie tylko w naszym kraju, ale też w Europie.

Sezon wiosenny przyniesie nam kilka premier targowych, ale także przed nami również kolejne edycje imprez, które mają mocno wyrobioną pozycję na rynku, wśród nich: 7. edycja Warsaw Home & Contract, 25. edycja targów Eurogastro, 14. edycja World Hotel czy 7. edycja Warsaw Pack. Poniżej przedstawimy wybrane wydarzenia podczas zaplanowane na nadchodzący sezon targowy.

Warsaw Home Gift&Deco 17-19 marca 2022

Warsaw Home Gift&Deco to międzynarodowe targi upominków i dekoracji. Przez trzy dni nasi wystawcy zaprezentują artykuły dekoracyjne oraz elementy wyposażenia wnętrz. W ramach targów odbędą się liczne konferencje prowadzone przez znanych i cenionych profesjonalistów oraz kongres, który będzie cennym źródłem wiedzy branżowej. Imprezę wyróżnia obecność czołowych producentów, projektantów i designerów; eksponujących produkty, obok których nie da się przejść obojętnie.

Więcej informacji na stronie: https://warsawgiftshow.com/

Warsaw Home Green Days 17-19 marca 2022

Warsaw Home Green Days to międzynarodowe targi architektury krajobrazu i ogrodnictwa. Niezwykła formuła wydarzenia umożliwia odwiedzającym aktywne uczestnictwo w ramach wydarzeń towarzyszących, takich jak: Największy Kiermasz Ogrodniczy w Polsce, Bonsai Show, Pokazy Arborystyczne, Warsztaty Vectorworks Landmark. Udział w targach jest świetną okazją na zapoznanie się z szeroką ofertą setek wystawców czy nawiązania relacji biznesowych.
Więcej informacji na stronie: https://greendaysexpo.com/

Warsaw Home Electronics 17-19 marca 2022

Międzynarodowe targi elektroniki dla nowoczesnego domu – Warsaw Home Electronics – są okazją dla przedsiębiorstw z sektora elektroniki dla domu do intensyfikacji działań sprzedażowych i prezentacji premier rynkowych. Z kolei dla odwiedzających wydarzenie to idealna przestrzeń do spotkań biznesowych, wymiany doświadczeń i źródło informacji o zachodzących zmianach w branży. Targi nie tylko statyczne ekspozycje, ale także ciekawe prezentacje, wzbogacone o konferencje branżowe i warsztaty. Jest to pierwsze w Polsce impreza, która w tak kompleksowy i innowacyjny sposób prezentuje najnowocześniejsze technologie oraz rozwiązania międzynarodowych producentów z sektora elektroniki dla domu.
Więcej informacji na stronie: https://electronics-show.com/

Warsaw Motorcycle Show 1-3 kwietnia 2022

Wiosnę rozpoczynamy największymi targami motocyklowymi w Europie Środkowo-Wschodniej, czekają nas: premiery najlepszych światowych marek, spotkania z zawodnikami motorsportu i znanymi pasjonatami jednośladów; prezentacje klubów i stowarzyszeń motocyklowych z całej Polski, szkolenia z bezpieczeństwa jazdy. Oprócz bogatej strefy ekspozycji, gdzie swoją ofertę prezentują setki wystawców, uczestnicy mogą podziwiać akrobacje w kuli śmierci, pokazy freestyle’u w wykonaniu najbardziej doświadczonych polskich zawodników.

Więcej informacji na stronie: https://motorcycleshow.pl

Premierowa edycja Warsaw Plast Expo 29-31 marca 2022

WARSAW PLAST EXPO to biznesowe wydarzenie w Polsce skupiające firmy z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy. Wydarzenie przyciąga producentów oraz dystrybutorów maszyny i urządzeń do przetwarzania tworzyw sztucznych i gumy; dostarczyciele surowców surowce, półproduktu i części techniczne, usługi, badania i naukę. Ogromna przestrzeń i szerokie spektrum segmentów tematycznych pozwoli Ci poznać nowości i rozwiązania wszystkich kluczowych sektorów branży tworzyw sztucznych.

Więcej informacji na stronie: https://warsawplastexpo.com/

Targi EuroGastro 17-19 maja 2022

Wydarzenie od ponad 20 lat jest wiodącą imprezą targową z branży
hotelarsko-gastronomicznej. Po raz pierwszy organizatorem tej imprezy będzie Ptak Warsaw Expo, które pod koniec 2021 roku przejęło prawa do tych targów. Wydarzenie każdego roku przyciąga tysiące odwiedzających, setki wystawców, profesjonalistów z branży, osobowości kulinarne, najznamienitszych szefów kuchni, światowej sławy barmanów i baristów czy cukierników.

Więcej informacji na stronie: https://eurogastro.com.pl/

World Hotel 17-19 maja 2022

14 edycja największych targów rozwiązań dla branży Hotelarskiej – World Hotel – to jedyna na taką skalę impreza, na której wizytujący zapozna się z najnowszymi produktami, funkcjonalnymi rozwiązaniami, innowacjami i trendami w branży. Dla uczestników wydarzenia, przygotowaliśmy liczne konferencje i szkolenia branżowe. Nasi wystawcy przedstawią szeroką ofertę produktów i usług hotelarskich w różnym standardzie. Klienci World Hotel to między innymi właściciele i menedżerowie hoteli, moteli, pensjonatów, uzdrowisk i sanatoriów, obiektów spa & wellness, ale też inwestorzy, deweloperzy, doradcy inwestycyjni, architekci czy dekoratorzy wnętrz. Targi to idealna okazja na nawiązanie współpracy biznesowej, opartej na wzajemnej korzyści w modelu B2B.

Więcej informacji na stronie: https://worldhotel.pl/

Warsaw Toys&Kids 6-8 kwietnia 2022

Branżowe targi zabawek i akcesoriów dziecięcych Targi Warsaw Toys & Kids Expo, to doskonała platforma spotkań i wymiany doświadczeń przedstawicieli branży z całego świata. Naszym priorytetem jest kreowanie nowego standardu targów artykułów dziecięcych oraz integracja sektora. Ważną częścią imprezy stanowią prelekcje i warsztaty, prowadzone przez znanych i cenionych ekspertów z branży

Więcej informacji na stronie: https://warsawtoys.com/

Warsaw Pack 26-28 kwietnia 2022

Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań to branżowe specjalistyczne wydarzenie mają na celu skupienie wszystkich gałęzi branży opakowaniowej i stworzenie dogodnych warunków do profesjonalnych kontaktów biznesowych. Podczas wydarzenia zostaną zaprezentowane: opakowania spożywcze, kosmetyczne, farmaceutyczne, chemiczne, opakowania transportowe, przemysłowe, maszyny wytwarzające opakowania i maszyny pakujące, szeroka gama etykiet i maszyn etykietujących. Wydarzenie wzbogacone zostanie konferencjami, konkursami oraz specjalną strefą sprzyjającą kontaktom biznesowym.

Więcej informacji na stronie: https://warsawpack.pl/

Food Tech Expo 26-28 kwietnia 2022

Targi Food Tech to prezentacja kompleksowej oferty producentów i dystrybutorów maszyn do przetwórstwa i produkcji spożywczej, technologii zwiększających bezpieczeństwo żywności oraz prezentacja dodatków i komponentów które zagwarantują stworzenie produktu nawet dla najbardziej wymagającego konsumenta. Wystawcy zaprezentują najnowsze rozwiązania potrzebne do wytworzenia najlepszej jakości żywności. Podczas targów będą Państwo mieli okazję zapoznać się z produktami, które pozwolą wprowadzić automatyzację w produkcji, gwarantując optymalizację kosztów i zwiększenie konkurencyjności na rynku branży spożywczej.

Warsaw Industry Automatica 10-12 maja 2022

Warsaw Industry Automatica to wydarzenie wywodzące się z Międzynarodowych Targów Przemysłowych – Warsaw Industry Week, które z dużym sukcesem, od 5 lat odbywają się w Ptak Warsaw Expo. Początkowo była to jedna ze stref targów przemysłowych, ale widząc jej dynamiczny rozwój, postanowiliśmy zorganizować oddzielne wydarzenie, dedykowane tylko i wyłącznie branży automatyki i robotyki.

MT TSL 17-19 maja 2022

Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki to wydarzenie skierowane do firm i osób poszukujących nowych pojazdów, technologii i usług związanych z transportem, logistyką i magazynowaniem. Wydarzenie skierowane jest do firm chcących pokazać swoje najnowsze produkty, poznać innowacje na rynku transportowym i nawiązać relacje biznesowe. Zapraszamy na największe targi spedycyjne w Polsce!

Więcej informacji na stronie: https://mttsl.pl/

Warsaw Food Expo 17-19 maja 2022

To najważniejsze i największe targi branżowe w Polsce dedykowane sektorowi spożywczemu. Podczas targów, w jednym miejscu i czasie, spotkają się czołowi producenci i dystrybutorzy żywności z decydentami w zakresie zakupów i zaopatrzenia ze sklepów i hurtowni spożywczych, stacjonarnych i internetowych, sieci handlowych, sektora HoReCa oraz z dystrybutorami i importerami żywności. Wydarzenie ma charakter B2B i służyć ma nawiązywaniu i rozwijaniu efektywnych kontaktów biznesowych.

Więcej informacji na stronie: https://warsawfoodexpo.pl/

Wood Tech Warsaw Expo 25-27 maja 2022

Międzynarodowe targi technologii obróbki drewna i produkcji mebli to wydarzenie wywodzące się z międzynarodowych targów przemysłowych – Warsaw Industry Week, które z dużym sukcesem, od 5 lat odbywają się w Ptak Warsaw Expo. Początkowo była to jedna ze stref targów przemysłowych, ale ze względu na jej dynamiczny rozwój oraz wsłuchując się w głosy branży, postanowiliśmy zorganizować oddzielne wydarzenie, dedykowane wyłącznie branży drzewnej i meblarskiej. Wood Tech Warsaw Expo to miejsce spotkań producentów, importerów, handlowców, dystrybutorów, przetwórców i użytkowników końcowych z branży obróbki drewna. Wprowadzanie nowych produktów i najnowszych technologii oraz nawiązanie bezpośrednich kontaktów biznesowych to główny cel naszego wydarzenia.

Więcej informacji na stronie: https://woodwarsawexpo.com/

Animals’ & Veterinary Days 9-11 czerwca 2022

Największa w Polsce impreza poświęcona branży zoologicznej i weterynaryjnej. Wydarzenie od lat przyciąga czołowych hodowców, a także producentów karmy oraz akcesoriów dla zwierząt. Nieodłączną częścią targów są liczne wystawy zwierząt towarzyszących, a także kongresy, prelekcje i warsztaty, prowadzone przez znane i cenione autorytety z branży. Animals’ & Veterinary Days są niezwykłą okazją do poszerzenia swojej wiedzy branżowej, jak również nawiązania licznych relacji biznesowych.

Więcej informacji na stronie: https://animalsdays.eu/

World of Coffee Warsaw 23-25 czerwca 2022

Ptak Warsaw Expo nie tylko zajmuje się organizacją targów, ale także użycza swoją powierzchnię wystawienniczą firmą zewnętrznym. Trudno przy tej okazji nie wspomnieć o World of Coffee – jednym z najważniejszych festiwali
dla profesjonalistów zajmujących się kawą, organizowanego przez Specialty Coffee Association z USA, które będziemy mieli przyjemność gościć między 23
a 25 czerwca w naszym centrum targowym. Na świecie to wielkie święto branży, na które przyjeżdża kilkanaście tysięcy odwiedzających i setki wystawców z całego świata.

Zapowiada się intensywny sezon targowy. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby każde z zaplanowanych wydarzeń targowych reprezentowało najwyższy, światowy poziom organizacyjny. Wierzymy, że udział w naszych imprezach pozwoli naszym uczestnikom nawiązać wiele kontaktów biznesowych i pozwoli umocnić ich pozycję na rynku.

Zapraszamy do współtworzenia targów i śledzenia naszego kalendarza targowego.

https://warsawexpo.eu/kalendarz-targowy/