Zapowiedź Poland Shoes Expo & Poland Footwear Industry Shows 2022

Zapraszamy na syntezę dwóch wydarzeń branży obuwniczej: Poland Shoes Expo & Poland Footwear Industry Shows, która odbędzie się między 9 a 11 marca 2022 roku w Ptak Warsaw Expo.

Godziny otwarcia:

10:00 – 17:00 przez 3 dni

Pierwsze z wydarzeń poświęcone będzie w całości galanterii skórzanej, podczas gdy drugie poświęcone będzie skórze, akcesoriom obuwniczym, produktom chemicznym, maszynerii, matrycom i częściom zamiennym do maszyn szewskich.

Poland Shoes Expo & Poland Footwear Industry Shows to szansa poznania: trendów w branży obuwniczej, najnowocześniejszych technologii produkcji oraz najnowszej oferty akcesoriów obuwniczych. Na targach firmy z Polski i z zagranicy przedstawią szeroki asortyment produktów i usług, dlatego udział w targach jest doskonałą okazją do nawiązania wielu relacji biznesowych. Dodatkowym atutem imprezy jest możliwość umówienia indywidualnych spotkań handlowych z producentami, dystrybutorami oraz przedstawicielami największych firm z branży, w ramach programu Hosted Buyers. Wydarzenie służy także wymianie wymiany wiedzy ze specjalistami i poszerzaniu sowich kompetencji, dzięki obecności liderów sektora.

Zapowiada się największe tego typu wydarzenie w Polsce, baza potencjalnych odwiedzających Poland Shoes Expo & Poland Footwear Industry Shows to ponad 10 000 gości z całego świata. Przybyli na wydarzenie goście będą mieli niepowtarzalną szansę na zapoznanie się z asortymentem setek firm w jednym miejscu i czasie. Korzyści, jakie wynikają z udziału w targach to także okazja do negocjacji warunków płatności i dostaw, a przy tym oszczędność pieniędzy i czasu.

Zapraszamy do udziału.