Za nami Warsaw Oldtimer Show

Za nami dwudniowe wydarzenie Warsaw Oldtimer Show 2020. Udało się!

Mamy powód do zadowolenia, pomimo reżimu sanitarnego oraz konieczności przestrzegania zasad bezpieczeństwa sanitarnego zorganizowaliśmy i przeprowadziliśmy największe motoryzacyjne wydarzenie w wersji plenerowej w bezpiecznej przestrzeni PTAK Warsaw Expo.
Dla tych, którzy kolejny raz uczestniczyli w imprezie, wydarzenie na powietrzu było na pewno nowym doświadczeniem. Tegoroczna edycja musiała być inna, niemniej jednak zorganizowanie wszystkich atrakcji w terenie dało większe poczucie bezpieczeństwa zarówno naszym wystawcom, jak również tysiącom zwiedzających.

Dziękujemy wszystkim firmom, które wzięły udział w Warsaw Oldtimer Show: naszym wystawcom oraz organizatorom wydarzeń towarzyszących. Dziękujemy również wszystkim odwiedzającym, którzy tak licznie przybyli na wydarzenie, zarówno w sobotę, jak i w niedzielę. Patronom medialnym, Motowizji, która w trakcie wydarzenia zaskakiwała gośćmi specjalnymi na swojej scenie.

Nie przeszkodziła nam również pogoda, która pomimo przelotnych opadów, była idealna na wielogodzinne spacery i oglądanie zabytkowych pojazdów.
Już dziś zapraszamy Was na kolejną edycję Warsaw Oldtimer Show oraz do galerii zdjęć na naszym https://www.facebook.com/oldtimerwarsaw/