Z sukcesem zakończyliśmy 2019 rok w Ptak Warsaw Expo!

O sukcesach warto mówić głośno, tym bardziej, że stoją za nimi ludzie głęboko zaangażowani w każde przedsięwzięcie, którego podjęliśmy się w minionym roku. Z tego miejsca kierujemy podziękowania wszystkim naszym wystawcom i odwiedzającym. To Wy byliście z nami podczas wydarzeń targowych organizowanych w Ptak Warsaw Expo w 2019 roku.

W liczbach podsumowujących miniony rok znajdziemy odzwierciedlenie ciężkiej pracy, która przełożyła się na atrakcyjność i profesjonalizm oferowanych przez nas wydarzeń branżowych: ponad 1 000 000 odwiedzających i 10 000 wystawców z kraju i zagranicy!

[su_youtube_advanced url=”https://youtu.be/-RmRpZN1mHA” playlist=”d0YBi-yc4ts,zs1QI0aT_bU,aob6iryc5zI,CmDjQK8JUbg,N7E-2AT4f70,AHKF8D_NTaM”]

Rok 2020 to jeszcze więcej imprez targowych, większe nakłady pracy i szczególne wyzwania przed naszym zespołem. Planujemy 65 targów, cały czas rozwijamy infrastrukturę wewnętrzną i zewnętrzną jednocześnie oferując największą powierzchnię konferencyjno-targową w Polsce. Jesteśmy otwarci na udostępnienie przestrzeni firmom zewnętrznym, dając im możliwość realizacji własnych wydarzeń w naszym obiekcie.

Życzymy sobie i naszym partnerom, aby ten rok był kolejnym pasmem sukcesów zbudowanych wspólną, pełną energii i pasji pracą!