Wystartowały targi Warsaw Motor Show!

W dniu dzisiejszym wystartowały największe targi motoryzacyjne w Polsce Warsaw Motor Show. Do 27 października w Ptak Warsaw Expo czeka na Was prawie 300 wystawców z kraju i zagranicy, premiery najnowszych modeli i Gwiazdy światowej motoryzacji – Richard Hammond, Ben Collins czyli słynny Stig, Krzysztof Hołowczyc, Karolina Pilarczyk i wielu, wielu innych!

Targi Warsaw Motor Show organizowane są od 2015. Wśród wystawców targów znaleźć można większość motoryzacyjnych marek – od liderów branży, poprzez firmy cieszące się statusem kultowych, aż po rynkowych debiutantów. Podczas poprzednich edycji nie zabrakło marek Premium, takich jak: Aston Martin, Ferrari, Maserati czy Porsche. Na targach prezentowane są pojazdy każdej klasy, a także te zasilane alternatywnymi źródłami energii.

Poprzednią edycję Warsaw Motor Show odwiedziło ponad 168 731 osób, na które czekały 94 premiery motoryzacyjne, ponad 1100 pojazdów i 245 wystawców. Na imprezie pojawiło się 1421 dziennikarzy.

Warsaw Motor Show co roku odwiedza ponad 150 tysięcy fanów czterech kółek z Polski i zagranicy. W tym roku organizatorzy planują pobić kolejny rekord frekwencji, a pomóc ma w tym ogromna powierzchnia wystawiennicza przeznaczona na Warsaw Motor Show – 120 tys. m2.. To obowiązkowa pozycja w kalendarzu każdego fana motoryzacji!

Bilety oraz więcej informacji:

www.warsawmotorshow.com