Wykorzystaj 143 tys. m2 nieograniczonych możliwości PTAK Warsaw Expo!

Zorganizuj własne wydarzenie w PTAK Warsaw Expo
Wykorzystaj 143 tys. m2 nieograniczonych możliwości!

W dniu 6 czerwca, decyzją Prezesa Rady Ministrów, powróciliśmy do organizacji imprez targowych, kongresów i innych wydarzeń wymagających zapewnienia przestrzeni zgodnej z przyjętymi przez rząd wytycznymi zapewniającymi bezpieczeństwo zdrowia w czasach pandemii.

Wytyczne opracowane zostały przez Ministerstwo Zdrowia, Główny Inspektorat Sanitarny oraz przedstawicieli branży targowej. W głównej mierze dotyczą środków higieny sanitarnej, jak również zalecanej przestrzeni pomiędzy uczestnikami powyższych wydarzeń.

Biorąc pod uwagę zdefiniowane zalecenia i obowiązki organizatorów, obiekt targowo-kongresowy PTAK Warsaw Expo spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa w Europie Środkowej.
Ogromna powierzchnia wystawiennicza 143 tys. m2 w 6 przestronnych halach, sale konferencyjne w przedziale od 125 m2 do 600 m2, 500 tys. m2 przestrzeni zewnętrznej, wykorzystywanej na różnego rodzaju pokazy, a także nowoczesne zaplecze techniczne i 15 tys. miejsc parkingowych, pozwalają na jednoczesne uczestnictwo w targach ponad 35 000 osób dziennie (przy zaleceniu wolnej przestrzeni 4 m kw./osobę).

Jako jedyny obiekt w Polsce i w tej części Europy, mamy możliwość organizacji targów i innych wydarzeń na taką skalę z zachowaniem wszelkich wymogów bezpieczeństwa oraz bez uszczerbku dla jakości wydarzenia, a przede wszystkim liczby uczestników.
Potwierdzeniem są zorganizowane w naszym obiekcie egzaminy radcowski i adwokacki, trwające 4 dni, w trakcie których, przy zapewnieniu wszelkich środków ostrożności zarejestrowaliśmy ponad 4 tys. wejść.

Oprócz największej przestrzeni wystawienniczej, wyróżnia nas znakomita lokalizacja. Znajdujemy się w samym sercu Polski, na przecięciu głównych szlaków komunikacyjnych S8, S7 i A2, zaledwie 20 min. od centrum Warszawy i w bliskim sąsiedztwie międzynarodowego lotniska Okęcie.
Do naszego centrum łatwo dotrzeć nie tylko z całego kraju, ale i Europy. Dzięki temu PTAK Warsaw Expo jest idealnym miejscem do organizacji lokalnych i międzynarodowych wydarzeń biznesowych.

Zapraszamy wszystkich organizatorów do kontaktu i wynajmu powierzchni dostosowanej do Państwa potrzeb. Zapewniamy bezpieczną przestrzeń spotkań biznesowych i pomoc na każdym etapie współpracy.

Do zobaczenia w PTAK Warsaw Expo.
Kontakt: Marcin Chojnowski, Pełnomocnik Zarządu ds. Najmu, tel.:507 664 090