Wyjątkowe wydarzenie dla branży elektronicznej

26 listopada 2021, w Black Friday rozpocznie się III edycja Electronics Show. Targi elektroniki użytkowej i nowych technologii w Ptak Warsaw Expo będą niepowtarzalną okazją do poznania oraz przetestowania najnowszych rozwiązań technologicznych i konceptów, które czekają na swój debiut na rynku.

W ciągu trzech dni, między 26 a 28 listopada Ptak Warsaw Expo będzie miejscem prezentacji najnowszego sprzętu polskich i światowych producentów z wielu gałęzi elektroniki użytkowej – od kompaktowych urządzeń mobilnych, po innowacyjne pojazdy elektryczne. Electronics Show dostarcza nie tylko niezapomnianych wrażeń, ale przede wszystkim, w jednym miejscu i czasie gromadzi największe światowe marki sektora elektroniki użytkowej oraz nowych technologii. Najbliższa edycja targów będzie po dwakroć wyjątkowa. Przede wszystkim będzie to pierwsze spotkanie branży po pandemii – targi będą okazją dla przedsiębiorstw z sektora elektroniki użytkowej do powrotu na właściwe tory, a także intensyfikacji działań sprzedażowych. Po drugie, wydarzenie rozpocznie się w Black Friday, dzień będący wielkim świętem wyprzedaży. To jeden dzień w roku, kiedy większość produktów dostępnych na rynku można nabyć nawet do 80% taniej. Podczas Electronics Show z pewnością nie zabraknie promocyjnych ofert przygotowanych przez wystawców.

Targi Electronics Show od pierwszej edycji były okazją dla przedsiębiorstw z sektora elektroniki użytkowej do prezentacji premier rynkowych oraz licznych rozmów z klientami, których efektem były trwałe relacje handlowe i kontrakty. Poprzednią edycję odwiedziło ponad 30 000 odwiedzających, którzy mieli okazję zapoznać się z ofertą przygotowaną przez 350 firm, eksponujących najnowsze oraz flagowe produkty.

 

Zobacz, jak wyglądała II edycja Electronics Show

Electronics Show to doskonała przestrzeń dla spotkań biznesowych, wymiany doświadczeń i źródło informacji o zachodzących zmianach w branży. Targi elektroniki użytkowej i nowych technologii w Ptak Warsaw Expo oferują nie tylko statyczne ekspozycje, ale także efektowne i dynamiczne prezentacje, wzbogacone o konferencje branżowe i warsztaty. Jest to pierwsze w Polsce wydarzenie, które w tak kompleksowy i innowacyjny sposób prezentuje najnowocześniejsze technologie, rozwiązania czołowych światowych producentów elektroniki użytkowej oraz związane z nią usługi.

Rola nowych technologii nieustannie wzrasta. Szczególnie w okresie pandemii wiele dziedzin gospodarki, edukacji, administracji publicznej i samorządowej, kultury oraz życia społecznego doświadczyło przyspieszonej cyfryzacji. Targi będą najlepszą platformą do dyskusji na temat postępu technologicznego i towarzyszącego temu rozwoju sieci piątej generacji, a także dla prezentacji najnowszych rozwiązań w zakresie technologii stosowanych w elektronice.

Zachęcamy do udziału w Największych Targach Elektroniki Użytkowej i Nowych Technologii!

Więcej informacji dostępnych na stronie: https://electronics-show.com/