“Wydrukuj” swoje zaproszenie na Warsaw Print – Tech Expo

Polski rynek poligraficzny jest jednym z największych rynków w Europie Środkowo-Wschodniej, stawia w głównej mierze na eksport, który sukcesywnie powiększa się z roku na rok.
Ponad połowa rodzimych wytwórców deklaruje wysyłkę produktów do Europy Zachodniej, mając świadomość, że potencjał produkcyjny mógłby być zdecydowanie większy.
Wyzwania stojące przed sektorem poligrafii dotyczą w szczególności inwestycji, które są niezbędne do automatyzacji procesów produkcyjnych oraz promocji firm.
Rosną również potrzeby rynku względem wykwalifikowanej kadry.

Odpowiedzią na najpilniejsze kwestie branży są targi branży poligraficznej Warsaw Print – Tech Expo, które odbędą się w dniach 27-29 października 2021 w największym obiekcie targowo-kongresowym PTAK Warsaw Expo.

Premierowa edycja wydarzenia stworzy doskonałe warunki do nawiązania relacji biznesowych, poznania premier produktowych i technologicznych oraz trendów rynkowych określających kierunek rozwoju sektora poligraficznego.
Spotkanie branży w trakcie targów będzie również doskonałą okazją do promocji firm i akceleracji sprzedaży.
To co ważne z punktu widzenia technologii i przyszłości poligrafii znajdzie się na stoiskach wystawców oferujących systemy wspierające realizację projektów, najnowsze urządzenia oraz innowacyjne rozwiązania.
Znaczącym wsparciem działań prosprzedażowych będzie możliwość skorzystania z platformy spotkań 1:1, której nadrzędnym celem jest pomoc w zbudowaniu trwałych relacji biznesowych z kluczowymi partnerami również z zagranicznych rynków.

Zaprezentuj swój produkt lub usługę na Warsaw Print-Tech Expo https://warsawprinttech.com/zostan-wystawca/
lub zarejestruj się i odbierz bezpłatne zaproszenie http://warsawprinttech.com/rejestracja/