2019
Archiwum wydarzeń
Ładowanie Wydarzenia
  • To Wydarzenie już się odbyło. Zapraszamy na nadchodzące wydarzenia!

Warsaw Home 2018 Międzynarodowe Targi Wyposażenia Wnętrz

04.10.2018 - 07.10.2018

Strona www
Zobacz jak było na poprzedniej edycji

Warsaw Home to czterodniowe Międzynarodowe Targi Wyposażenia Wnętrz. Podczas wydarzenia prezentowane są oferty producentów i dystrybutorów z branży meblowej, dekoracyjnej, wykończeniowej oraz dodatków. Warsaw Home charakteryzuje koncept mieszany – stanowi zarówno platformę biznesową dla międzynarodowych kontraktacji, a także przestrzeń dla pasjonatów wyposażenia wnętrz. Warsaw Home to miejsce zrzeszające architektów, projektantów wnętrz, właścicieli firm, sklepy oraz klientów indywidualnych.

Wydarzenie traktuje szeroko tematykę wykończenia i wyposażenia wnętrz. Uważamy, że na całość wnętrza składają się wszystkie wzajemnie oddziałujące na siebie jednostki. Urządzając zaczynamy od podstaw czyli podłóg, ścian, drzwi a kończymy na meblach i dodatkach.

Targi składają się z 4 poniższych stref tematycznych:

Furniture – meble
Deco – dekoracje, tekstylia, oświetlenie
Kitchen & Dining – meble oraz akcesoria kuchenne, AGD
Interior Finish – podłogi, panele i materiały do ścian (płytki, panele, beton architektoniczny, zielone ściany), drzwi, kominki, armatura łazienkowa

III edycja targów Warsaw Home i wydarzenia towarzyszące odbędą się w dniach 4-7 października 2018 roku w halach B,C,D,E i F.

W tym roku na dni biznesowe (04-05.10.2018) zapraszamy przedstawicieli z branży, zaś w weekend (06-07.10.2018) wszystkich zainteresowanych – zarówno klienta biznesowego jak i indywidualnego.

Godziny otwarcia dla odwiedzających:
10.00 – 18.00

ORGANIZATOR:
Warsaw Home Expo Sp. z o.o.
www.warsawhome.eu

Strona www
Zobacz jak było na poprzedniej edycji