Ładowanie Wydarzenia

Warsaw Dental Medica Show 2019 – Międzynarodowe Targi i Forum Stomatologii i Medycyny Estetycznej

05.09.2019 - 07.09.2019

Strona www

Warsaw DentalMedica Show to pierwsze tego typu w Polsce interdyscyplinarne wydarzenie integrujące sektory stomatologii oraz medycyny estetycznej.
To połączenie części wystawienniczej z edukacją dla lekarzy stomatologów, realizowane w nowej dla polskiego rynku formule wielkiego branżowego show. Złożą się na nie otwarte pokazy sprzętu na stoiskach wystawców, warsztaty połączone z testowaniem produktów, premiery nowości technologicznych, prezentacje firmowe i wykłady z różnych dziedzin medycyny, pomocnych w pracy stomatologów.
Po raz pierwszy na taką skalę na kongresie o tematyce stomatologicznej pojawią się zagadnienia z zakresu medycyny estetycznej. Do współpracy zaprosiliśmy wybitnych wykładowców – specjalistów praktyków, którzy swoją pracą wyznaczają nowe kierunki w stomatologii i medycynie estetycznej. Podczas kongresu zaprezentują oni innowacyjne rozwiązania m.in. dla periodontologii, implantologii, ortodoncji, protetyki, onkologii oraz medycyny anty-aging, w szczególności w zakresie profilaktyki oraz leczenia skutków upływającego czasu i związanego z tym starzenia się tkanek w obrębie narządu żucia i skóry.

 

ZOSTAŃ WYSTAWCĄ

 

 

do targów pozostało
0
0
0
0
dni
0
0
godz.
0
0
min.
0
0
sek.
Strona www