archivearchiwum 2015
archivearchiwum 2016
2017
2018
2019
Ładowanie Wydarzenia
  • To Wydarzenie już się odbyło. Zapraszamy na nadchodzące wydarzenia!

Warsaw Book Show

20.04.2018 - 22.04.2018

Strona www

WARSAW BOOK SHOW to niepowtarzalne wydarzenie promujące czytelnictwo oraz integrujące środowisko autorów, wydawców i miłośników książek. Premierowa edycja imprezy odbędzie się w dniach 20-22 kwietnia 2018 roku.

Program czterodniowego festiwalu pod hasłem „Wielkie czytanie” wypełnią spotkania z popularnymi autorami, aktorami, animatorami kultury, gwiazdami mediów, warsztaty, prelekcje, panele dyskusyjne, gry czytelnicze i zabawy literackie.

W przestronnych halach wystawienniczych naszego centrum firmy z branży książki będą mogły promować nowości, kreować wydarzenia, dyskutować i debatować o najnowszych trendach w przemyśle wydawniczym i na rynku czytelniczym.

Wydawcy zaprezentują swoją ofertę w specjalnie zaaranżowanych strefach: literackiej, historycznej, lifestylowej, dziecięcej, kryminału i sensacji, komiksowej, edukacyjnej, gier i multimediów, blogerów, antykwarycznej, płyt winylowych i outletowej. Naszym celem jest organizacja imprezy masowej, rodzinnej, stwarzającej najlepsze warunki do bliskiego kontaktu twórców z odbiorcami.

Strona www