archivearchiwum 2015
archivearchiwum 2016
2017
2018
2019
Ładowanie Wydarzenia
  • To Wydarzenie już się odbyło. Zapraszamy na nadchodzące wydarzenia!

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2018

10.01.2018 - 11.01.2018

Strona www
Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2018 to największa branżowa impreza w Europie Środkowo-Wschodniej, dająca możliwość poznania innowacyjnych technologii i najświeższej wiedzy praktycznej z branży ogrodniczej.
Podczas targów producenci z całej Europy zaprezentują bogatą ofertę środków produkcji: innowacyjne nawozy, środki ochrony roślin, artykuły wspierające produkcję ogrodniczą. Udział w imprezie wezmą frmy zajmujące się chłodnictwem i przechowalnictwem, producenci dostarczający maszyny do pracy w sadzie i ogrodnictwie, do sortowania i pakowania owoców oraz warzyw. Obecni będą producenci materiału szkółkarskiego, frmy handlujące owocami i specjalizujące się w ich przetwórstwie.
Istotną częścią TSW są konferencje branżowe, podczas których odbywają się wykłady polskich i zagranicznych specjalistów – zarówno naukowców, jak i praktyków. W czasie dwóch dni targów odbędą się: V Konferencja Truskawkowa, wykłady na temat upraw pod osłonami, konferencja sadownicza, referaty dotyczące warzyw polowych, ziemniaków oraz konferencja pt. ”Perspektywiczne gatunki w sadownictwie”. Jak co roku zainteresowani będą mogli wziąć udział w Sadowniczym Forum Ekonomicznym oraz Forum Grup Producenckich. Pełny program wykładów będzie dostępny na stronie: www.tsw.com.pl
Wejście na targi jest bezpłatne. Wcześniejsza rejestracja na stronie internetowej TSW pozwala zaoszczędzić czas spędzony w kolejce do rejestracji w targowej recepcji.
Strona www