Ładowanie Wydarzenia
  • To Wydarzenie już się odbyło. Zapraszamy na nadchodzące wydarzenia!

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2019

09.01.2019 - 10.01.2019

Strona www

TSW jest jedną z największych specjalistycznych wystaw ogrodniczych w Europie Środkowo-Wschodniej. Miejscem spotkań producentów owoców i warzyw z producentami i dystrybutorami maszyn ogrodniczych, środków produkcji, chemii, nawozów oraz dostawcami usług dla branży ogrodniczej.
Miniona edycja Targów Warzywnictwa i Sadownictwa – TSW 2018 była rekordowa pod każdym względem, co po raz kolejny umocniło odwiedzających i wystawców w przekonaniu, że TSW to największa w Polsce impreza branżowa dla producentów owoców i warzyw.

Na 18 000 m² powierzchni wystawienniczej swoją ofertę zaprezentowało 328 wystawców z kraju i z zagranicy. Warto nadmienić, że w tym roku obecne były firmy z takich krajów, jak: USA, Kamerun, Włochy, Uzbekistan, Holandia, Austria, Niemcy i Francja. W stosunku do zeszłego roku do grona wystawców dołączyły aż 62 nowe firmy.

W ciągu dwóch dni targi odwiedziło 15 503 osoby (wejście na targi było rejestrowane). Wielu gości przyjechało z zagranicy: Ukrainy, Białorusi, Litwy, Estonii, Holandii, Niemiec, Włoch i Austrii.

Materiały publikowane na stronie warsawexpo.eu dostępne są do bezpłatnej publikacji. Jako ich źródło prosimy podać: Ptak Warsaw Expo
Strona www