Ładowanie Wydarzenia
  • To Wydarzenie już się odbyło. Zapraszamy na nadchodzące wydarzenia!

Motorcycle Show 2019

01.03.2019 - 03.03.2019

Strona www

To największe targi branży motocyklowej w Europie Środkowo-Wschodniej, wydarzenie skupiające miłośników jednośladów. W pawilonach wystawienniczych Ptak Warsaw Expo znajdą Państwo zarówno atrakcje dla fanatyków dwóch kółek, jaki i strefy biznesowe i konferencyjne. Pierwsze i największe wydarzenie w Polsce łączące i integrujące środowisko motocyklistów. To także mnóstwo prelekcji, nowych twarzy, a przede wszystkim dziesiątki premier targowych.

Zeszłoroczna edycja w liczbach:

Prawie 60 tys. odwiedzających w czasie 3 dni targowych

170 wystawców,

30 tys m² powierzchni wystawienniczej

23 premiery nowych motocykli

1000 motocykli ekspozycyjnych

300 akredytowanych dziennikarzy

50 pokazów, warsztatów, spotkań, paneli i debaty

11 000 osób wzięło udział w wydarzeniu na Facebook’u

Dodatkowy atut to darmowy przejazd i powrót z centrum Warszawy. Moto-atrakcji nie brakuje. Podczas zeszłorocznej edycji zorganizowano Mistrzostwa Polski w Budowaniu Motocykli Customowych oraz Mistrzostwa Polski w wyścigach samochodzików sterowanych. Odbywały się pokazy stuntu oraz „freestyle family”, pojawiła się „kula śmierci”. Portale i pisma branżowe, w tym „Świat Motocykli”, chętnie obejmowali patronat medialny, dzięki czemu, szeroko dotarliśmy z informacją o Warsaw Motorcycle Show i dołączyło do nas szerokie grono miłośników jednośladów.

W tegorocznej edycji pojawią się nowe strefy, których jeszcze nie było, czyli: strefa tatuażu, strefa customowa oraz strefa turystyki motocyklowej.

Dołącz do nas jako wystawca, lub zarejestruj się i odbierz swój bilet na tegoroczną edycję.

Strona www